2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشالله خدا نی نی سالم و صالح بهت بده توکل کن بخودش...واسه منم دعا کن چندساعت دیگ جواب آمینو سنتزم میاد بگن بچم سالمه 😭😭خسته شدم از انتظار 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بقیه طبیعی اقدام میکنن اگر نگرفت میرن دکتر و قرص و آمپول میگیرن

ولی من بخاطر جنسیت از اول رفتم دکتر و قرص و آمپول گرفتم و نشد 

حالا طبیعی اقدام میکنم

ی دختر دارم 

بعد از سالها دوس دارم ی پسرم خدا بهم بده

تو روخدا دعام کنید😭

2738

منم فردا موعدم 

امروز صبح خیلی کم لکه دیدم 

دعا کنین باردار باشم انتظار خیلی سخته 

برات دعا کردم ایشالله زود باردار شی عزیزم

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
2706