1874
1823

چطوریه میتونید توافق کنید ؟؟؟

همسرتون کلا سطح عقایدش چطوره برای شما چطور؟؟

به مشکل برخوردید؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

برعکسیم شوهرم میخونه من نه اون کاری با نماز نخوندنم نداره ولی وقتی میخونم خیلی ذوق میکنه

💜 همیشه تو زندگیتون یه چیزی رو خوب بدونید، از اونیکه از شما بدش میاد راضی باشید، خوش حال باشید، میدونید چرا؟ چون اون انقدر خودشو در برابر شما حقیر میبینه و فکر میکنه سطحش از شما پایین تره که از شدت حسادت فقط میتونه از شما بدش بیاد❣❣ همیشه تو زندگیم یاد گرفتم سعی کنم ادمایی که از من بدشون میاد رو دوست داشته باشم اون ادما مایه افتخار منن، کسایی که امید به زندگی بهم میدن و مغرور ترم میکنن❣❣دختری💜با بالهایی👑از جنس💍غرور🎶 ❣❣یه روزی میرسه که دستای کوچولوت و تو دستم میگیرم، اون روز، زیاد دور نیست. وقتی که موهای مشکی رنگت و نوازش کنم، دوباره متولد میشم. دلوین عزیزم، کوچولو من، برای دیدنت، گرفتن دستای کوچولوت، برای اینکه عشق زندگیمو بابا صداکنی، قوی میشم، قوی تر از هر زن دیگه ای، تو یه مامان متفاوت خواهی داشت، یه پدر مهربان. دلوین عزیزم، دختر خوشگلم، تو برای من بعد از پدرت یه دنیا هستی، برای اومدنت به دلم قوی تر از همیشه ام .بهت قول میدم💜🧡
مال ما برعکسه و مشکلی هم نداریم

عقاید و نماز خوندم توی زندگیه اون تاثیر نمیزاره و به خودم مربوطه  پس دخالت نمیکنه   

قطعا در تاریخ ۹۹.۹.۹ مهم ترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد...   من این قول رو از خدا میگیرم😍
شوهر ندارم ولی کل خانواده نماز میخونن بجز من کلا خانواده ی مذهبی که داخلش چشم به جهان گشودم اصلا م ...

😐🤣

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .....
1826
شوهرمنم همینو میگه اینقد ذوق میکنه من نمازبخونم

دلیلشو هنوز کشف نکردم ولی احساس میکنم بیشتر اقایون از نماز خوندن زنشون ذوق میکنن

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
1718