1874
1823

خاله شدیمممممممم پسرمون بدنیا اومددددد @zahra12345gh    ایشالله ب سلامتی باشه مامان مهربون

نامدار باشه کیارشت 😍

وییییی خاله بمیره براش کوچولوووووووووو 😍😍😍

Nobodydieda virginlifeFuc*kedeveryone  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

مبارکه باشه💖خوش قدم باشه🌸🌸🌸💗💗

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

ای جون بالاخره زایمان کرد؟مبارکه خوشگلممممم😍

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛

اخی عزیزم،مبارک باشه قدم نو رسیده،هم اسم پسر منه  

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...(انشاالله ۹/۹/۹۹به ارزوی بزرگم رسیدم ،خدایا شکرت)
1856

واااای کیارش خاله به دنیا اومد عزیزم 😍😍😍

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
1893

می شه برای منم دعا کنید زود بارداربشم؟؟!!!🙏

لاحَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
1718