2733
2734
عنوان

کسی با خوردن قرص اورژانسی حامله شده

3986 بازدید | 44 پست

سلام خانمها کسی تجربه داره با خوردن قرص اورژانسی حامله بشه؟ اگر بله لطفاً بگین چندساعت بعد رابطه خوردین ؟ و روز چندم سیکل بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه به موفع بخوری امکانش زیریه درصده  تا ۷۲ساعت هم جواب میده ولی باشک  زودبابد بخوری

من ۵ شهریور پریود شدم.
۲۱ شهریور رابطه داشتم با کاندوم ولی موقع بلند شدن از جام دیدم ران پام کمی آب منی ریخته . حدود ۸ ساعت بعد ۲ تا قرص اورژانسی با هم خوردم .
امروز ۵ مهر هست و من هنوز پریود نشدم فقط دیروز یک آبخون خیلی کمرنگ دیدم که زود قطع شد.
احتمال بارداری طبق شرایط بالا چقدر هست؟ خیلی نگرانم

اگه به موفع بخوری امکانش زیریه درصده  تا ۷۲ساعت هم جواب میده ولی باشک  زودبابد بخوری

من اصلا جلوگیری نکرد شوهرم چون نزدیک پریودی بود یعنی ۲۹ رابطه داشتم ۵ساعت بعد قرص خوردم دو باره ترسیدم ۳۱دوتا دیگ خوردم ۶یا ۸باید پریود بشم الان اصلا حالم خب نیست حس می‌کنم ت دلم دارن رخت میشورن امکان داره باردار باشم 

2738
تو مطب دکتر زنان یه خانم بود باردارشده بود  یه ساعت بعد خورده بود  ولی من خودم هر چی خور ...

وای خدایا من باید امروز پریود میشدم هنوز خبری ازش نیس ۱۵ روز از خوردن قرص میگذره.

2706