2410
2553
عنوان

اینارو میتونم بذارم فریزر؟

811 بازدید | 14 پست

من دیشب پیراشکی سیب زمینی درست کردم ولی زیاد درست کرده بودم 4 5 تاش مونده نپختم 

بهشون آرد سوخاری ام زدم 

میتونم بذارم فریزر بمونه برای بعد؟ 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

امروز دیگه سرخ کن بره ارزش ندارع بره فریزر

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من دیگه خیلی کمتر غذا فریز میکنم

به اندازه کافی مریض شدم😞😞

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2714
سیب زمینی رو نمیشه فریز کرد سمی میشه

کی میگه 

کل فروشگاه های بزرگ رفاه وجامبو وووو سیب زمینی اماده دارن برای سرخ کردن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
آخه نمیتونیم زیاد بخوریم  مونده رو دستم

بذار. منم با کبه درست کرده بودم گذاشته بودم فریزر که هر وقت گرسنه شدم یه دونه بردارم سرخ کنم. فقط هر کدومو بذار تو یه پلاستیک چون اگه رو هم بذاری میچسبه به هم و جدا نمیشه

دمت گرم بابا، یعنی زحمت سرخ کردنشو هم نمیخوای بکشی🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂

چرا خودم سرخ میکنم گفتم شاید روغن هنوز داشته باشی حیفه نریزی دور مال مارم توش تفت بدی 🤣🤣🤣🤣🤣

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
😂😂😂😂😂😂 چرا خودم سرخ میکنم گفتم شاید روغن هنوز داشته باشی حیفه نریزی دور مال مارم توش تفت ب ...

نه روغنشو ریختم رفت 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹
2706