2726
عنوان

حس ششمیا یه لحظه میایین کارتون دارم🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 243 پست
توش کرمی داره یا زرد

من چی چه رنگیه تاپم

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباست مشکیه با تیکه های صورتی 

اونقدر دقیق؟من چی

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2728
مال منو حدس بزن😂

سفید صورتی این یچیز روشن

نوخ😁

من قرمز و این مایع ها فک میکنم هست یچیز رنگ دار قشنگ

توش کرمی داره یا زرد

اره لباسم مشکی توش نوارای زرد داره

واقعا حس ششمی؟

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️
2706