2726
عنوان

چطوری اقدام میکنید برا بچه

257 بازدید | 25 پست

نمیترسید؟از کرونا از اینکه بعد ها یه بلایی سرش بیاد راستش من خیلی میترسم و همیشه فکر میکنم اگه بچه دار شدم و یه اتفاقی واسش افتاد چیکار کنم و خیلی سخته همش باید مواظبش باشی شوهرمم همین فکرو میکنه و میگه هیچوقت بچه دار نشیم

الان برام سوال شده مردم چه دلی دارن😟نیاین دعوام کنید همش ازین فکرا میکنم خیلی بچه دوست دارم ولی خودمو دعوا میکنم و میگم خودخواه نباش به مسوولیت بعدشم فکر کن😕

😎😎😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گرنگهدارمن آن است که من می‌دانم..... 

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜
2728

کرونا هم مثل بقیه مریضیا هست وباید باهاش کنار اومد تا درمان بشه.قدیما چطوری ما را زاییدن بااین همه بیماری.الانم همینطور

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

حالا بحث کرونا که جداست

ولی ادم اگه بخواد به اتفاقا فک کنه که هیچ کاری نمیکنه

مثلا من بگم امکان داره فردا بیفتم بمیرم پس دیگه هیچکاری نمیکنم،بعد مثلا تا ۵۰ سال دیگه که زنده بمونم گند زدم به زندگیم

تفکراتتون خیلی بچگانه بود عزیزم،چن سالتونه؟اول امادگی ذهنی باید داشته باشین

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

پس نباید از خونه بیرون رفت چون ممکنه ماشین ما رو بزنه 

ممکن با کسی دعوا کنیم ممکنه....

زندگی همین 

ولی  هر کس اندازه تحمل و وضعیتش باید فکر کنه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
دقیقا . اگه بچه اوردیم تا سرکوچه رفت ماشین زد بهش چیکار کنیم؟ یا زمان قدیم اگه بچه میاوردن از تو غار ...

دقیقا همش فکرای بد میکنم بچه هایی رو ک سرطان دارن میبینم جیگرم کباب میشه و دلشوره عجیبی میگیرم 

😎😎😎
2706