2737
2734
عنوان

ممکن؟؟؟؟

46 بازدید | 7 پست

من بعد اینکه پریودم تموم شد شروع کردم ب خوردن قرص و بعد با همسرم رابطه داشتم 

الان یک بسته قرص تموم شده و منم نمیخورم تا پریود بشم ولی ۵ روز گذشته و خبری نیس و حالت تهوع هم دارم

ممکن باردار باشم؟

قرص هارو سر ساعت مشخصی نمیخوردم و از ساعت ۸ شب تا ۱۲ شب تو ی ساعتی میخوردم

من شیرافزا هم میخورم و توی عوارضش نوشته بود تداخل دارویی 

ممکن باعث بشه اثر قرص جلوگیری خنثی بشه؟

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

اره ممکنه

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعداز تمام شدن قرص بین ۳ الی ۷روز طول میکشه تا بشی بعدم دکره اول قرص باید از راهابی دیگه ام مراقبت ...

جلوگیری طبیعی هم کنارش بود ولی خیلی میترسم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2731
اره ممکنه

😐😐نگو توروخدا

اخه قرص میخوردم

اگه شیر افزار میخوری احتمال حاملگی زیاده

چرررررا

مگه تاثیر داره

وای خدا

2738