2726
عنوان

بنظرتون قضیه خاصی داره ؟؟

98 بازدید | 6 پست

بچه ها فکر کنید یکی هست که وقتی میخواد کادو بده همیشه گرون ترین و مجلل ترین کادو هارو میده 

مثلا زیر20 میلیون کادو نمیده 

و همیشه از لوکس ترین و لاکچری ترین برندا خارج از کشور هدیه میخره میاره میده 

و همیشه هم کادوهاش تو پک های مخصوص همون برند پرس شده و شناسنامه دار و بارکد و هالوگرام و خلاصه از اینا که معلومه خیلی مال و درست حسابیه 

حالا چند وقته در کنار این کادوهای بی نظیرش یه دونه کیف کوچیک (اندازه کیف شب) منجوق دوزی شده و پولک دوزی بدون جلد و مارک و هیچ نام و نشونی میزاره

که اصن مناسب سن من هم نیست حتی(مال خانومای 60 70 ساله ست)

میخواستم بدونم قیمت این کیفا چطوریه؟

ارزش خاصی داره که من ازش بیخبرم ؟

تو خارج از کشور به این جور مدل کیفا بها میدن و قیمت بالایی داره؟

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ما قیمت خارج از کشورو نمیدونیم .ولی شاید دست سازه براش عزیزه و میده ب کسی ک دوستش داره .

میخوره دست ساز باشه 

ولی خیلی برام معما شده 

ببینم چطوریه 

چون اون طرف خیلی حساسه رو هدیه بعد حتی اگه چند تا دونه ملیله منجوق هاشم ریخته باشه بازم میزاره کنار هدیه ها

واکنش من در مواجه با تاپیکها و بعضی راهنمایی های کاربران: پناه برخدا...هعییییی....پناه برخدا...هعیییی...پناه برخدا....هعییییی...پناه برخدا....
نیمه پر لیوانو ببین

نه نمیگم چرا از اینا میزاره 

برام معما شده که قضیه اش چیه 

چونکه این دفعه سومش هست که این مدل کیف میزاره