2733
2734
عنوان

رفتم بیرون یه چندتا خانوم گفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1388 بازدید | 107 پست

پز.زائد.پوستی#  

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نوشابه زرد باشه یا مشکی؟

هندونه بی هسته

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
همینو بگو

هیچکس تو صفر عردسی نمیگیره... عجب سوتی دادی اسی😂🤣🤣🤣🤣🤣

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738

ای بابا منک دیشب جواب منفیمو دادم ایناچقدر پیگیرن😕عزیزم من جای اوناازت عذرمیخوام اونا هرکی شبیه من باشه رو تشخیص نمیدن 🤣🤣🤣

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
هیچکس تو صفر عردسی نمیگیره... عجب سوتی دادی اسی😂🤣🤣🤣🤣🤣

راست میگی تو صفر به هیچ وجه نمیگیرن😕

وای چ تخسی😂

والا دیشب شهادت امام حسن بود نوفهمم 

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
2706