2733
2739

قرمه های خودم

کوفته نخود و گوشت خودم

ساندویج های خودم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آش رشته فسنجون قرمه سبزی پیتزاااااااااااا رو خیلی 😋😋😋

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
2728

الویه دوست داشتم ولی دیگه متنفر شدم😕😕

همه چیزای خوب مال مرداس.... ☺☺                               نمونش ما خانما...!😎😎                                والا..!!  🤨🤨                                                                   خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!!☺😎
2738
همه چی بجز خورش آلو😁

من که اگه خوشم بیاد فقط به خاطر آلوهاییه که توش میریزن😋😋😋😋😋

وگرنه در حالت عادی نمیخورم ازش

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•

فسنجوووووون...خورشت بادجوووون....ماهی سالمون کبااااابی.... کوبیده و زرشک پلوووو...وووی این چه سوالی بود من امروز فستم😕

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

کلا میونم با خوراکیا خوبه 😐😂 فقط خورشت کرفس و خورشت بامیه و فسنجون و شکر پلو دوست ندارم 

خورش بامیه رو فاکتور بگیری منم خوشم نمیاد😅😂

من نی نیم آش میخواد😭 خودم قرمه سبزی.زرشک پلو بامرغ.البته فقط دست پخت خودم و مامانم

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

2706