2733
2734
عنوان

خیلی اضطراب قند خون دارم

1699 بازدید | 16 پست

خیلی فکرم درگیره نمیدونم چیکار کنم،😭😭😭دارم دیووونه میشم قندم امروز ناشتا ۱۰۰بود دیروز نیم ساعت پیاده روی کرده بودم چند روز پیشم بدون نرمش ۹۸ بود یه بارم خیلی پیاده روی کردم ۹۰ بود به به بار دیگه ۱۰۴ اصلا نمیدونم چیکار کنم رعایت هم بکنم  نمیدونم باید تا اخر عمرم رژیم باشم یا لره پایین دیگه نمیاد بالا😭اینم بگم ژنتیکی قندم همیشه ۹۰ بوده ناشتا

اینا که نرمالن‌استرس خودش میبرش بالا چقدتواسترس داری

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میگن ۱۰۰ مرز 😭

اینجورنی که بگی شد ۱۰۱ تودیابت داری تاحدود ۱۳۰ پبش زمینه دیابته وتوام بالارفتن هردیقش وناگهانی وتنظیم نبودنش متل استرسته

همونایی که خنده هاشون گوش فلکو کرمیکنه...همونایی هستن که صدای گریه های آرومشونو حتی بالشتشون نمیشنوه...💓❤💕💖💗💟
2738

ببین ناشتا تا ۱۱۵ هست.تا ۱۰۰نرماله.۱۰۰تا ۱۱۵ پیش دیابت.نگران نباش منم خیلی استرس قندرو دارم.مصرف قندو شکرو شیرینی وبه حداقل برسون تا خیالت راحت باشه دیگه هم تست نگیر اگه دستگاه قند خون داری نوارش که تموم شد دیگه نخر بهش فکر نمیکنی مطمئن باش

❤ 
اره

اخه ااان تو سایت همه میگن نرمالش تا ۱۰۰ بقیش پیش دبابته من  تو دو هفته ی گذشته ۱۰۳ داشتم ۱۰۸ داشتم ۱۰۴ داشتم چند روز پشت سر هم ۹۸ داشتم  با پیاده روی شدید داشتم الانم ۹۰ خودم فکر کنم پیش دیابتم

2706