2703
2553

من دکتر 10تا آمپول هاش ام جی برام نوشته همیشه هم زیر جلدی میزدم الان 5تاشو زدم ولی روش نوشته فقط عضلانی ایا مشکلی داره زیر جلدی بزنمش؟ تاثیرش کم نمیشه؟

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....

اولین باره میشنوم hmg زیر جلدی؟؟؟؟

فقط عضلانی باید زده بشع

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

مشکلی ندارن هم تزریق عضلانی هست هم زیر جلدی که اکثراً دور ناف میزنن

خدایا اون چیزی رو برام بخواه که به صلاح منه. من بهت ایمان دارم. درسته بنده بدی برات بودم. درسته زمانایی که به اون چیزی که نرسیدم. ناشکری و کفر کردم. تو منو ببخش تو بخشنده‌ای پناهم باش که جز تو پناهی ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین باره میشنوم hmg زیر جلدی؟؟؟؟ فقط عضلانی باید زده بشع

اره اخه دکترم همیشه میگفت فرق نداره. چرا فقط عضلانی شما میدونید؟

2456
اره اخه دکترم همیشه میگفت فرق نداره. چرا فقط عضلانی شما میدونید؟

من خیلی زدم عزیزم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

اره گلم منم دکترم همینو گفت ولی چون رو آمپولزده فقط عضلانی ترسیدم شاید اثر نکنه من دور ناف زدمش

اون گونال اف که دور نافه و زیر جلدیه 

اگه درست یادم باشه 

یکی هم بود سینا فکت 

زیر جلدی تو بازو

اون گونال اف که دور ماف و زیر جلدیه  اگه درست یادم باشه  یکی هم بود سینا فکت  زیر ...

اره گلم همه اینا رو استفاده کردم دور ناف زدم این هاش ام جی رو که این سری نوشت گفت دورناف بزن ولی دیدم روش زده عضلانی من خودم آمپولامو میزنم چون زیادن برام سخته تو این شرایط هر روز برم تزریقات 

2714
اره گلم همه اینا رو استفاده کردم دور ناف زدم این هاش ام جی رو که این سری نوشت گفت دورناف بزن ولی دید ...

خب اگه دکترت گفته خب بزن

من نشنیده بودم

سوزنش بلنده اذیت نمیشی؟؟؟😔