2737
2739

سلام خانما

خواهشا هر کس اطلاعات دقیقی داره بهم بده ممنون میشم🙏🏻

من ده روز از سزارینم گذشته بود یه گوشه از بخیه هام شروع کرد به خونابه دادن ،رفتم پیش دکترم گفت هیچی نیست عفونت هم نکرده این فقط خونابه هست برو فقط تمیز نگهش دار که عفونت نکنه،دارو هم نمیخواد بخوری شیرت خشک میشه. خلاصه این یه تیکه کم کم شد تمام بخیه هام ،همینطوری خونابه میداد وسطش ورم کرد زیرش خونابه جمع شد بعد خارج شد، الان یک ماه هست گذشته دیگه ترشح نمیده اما اندازه یه کوک بخیه این طرف و اون طرف بخیه هام باز شده و نخ بخیه هم ابی رنگ از داخلش پیداست. بخیه هام کلا جذبی بوده یعنی از رو هم جذبی زده کشیدنی نبوده کلا.خیلی نگرانم میترسم این سوراخا بسته نشه ،هر روز دارم نگاه میکنم استرس میگیرم دلم میخواد بسته بشه اما ....

امروز باز زنگ زدم به دکترم منشی گفت خوب وقتی بهت گفته چیزی نیست چیزی نیست دیگه ،گفتم باز شده نخ هنوز جذب نشده گفت دکتر نیست دوشنبه بیا 😓😓😓😓

دخترم پناه منه،پسرم آرامشم،همسرم تکیه گاهم....👨‍👩‍👧‍👦
اشتباه كردى بخيه جذبى زدى هميشه جذبيا همينجورن بايد كشيدنى ميزدى

واقعا؟ یه توضیح میدی؟ 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشتباه كردى بخيه جذبى زدى هميشه جذبيا همينجورن بايد كشيدنى ميزدى

مگه به من گفتن خواهر؟مثلا بیمارستان خصوصی بود،جذبی زدن که جاش نمونه خیر سرشون 😓

اق وام ما بعد ده سال باز شد از داخل رفت عمل کرد .اتفاقی هم فهمید چون درد داشت اگر خیلی حساسی یه دکتر ...

مال من درد نداره به اون صورت ولی میسوزه چون زخم باز هست.می ترسم برم‌یه دکتر دیگه بگه برو پیش همون که عملت کرده !!!

من به دكترم ميگم جذبي ميخوام

ميگه نه

به خاطر تحريم نخ خوب وارد نميشه

قبول نميكنه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2738
مگه به من گفتن خواهر؟مثلا بیمارستان خصوصی بود،جذبی زدن که جاش نمونه خیر سرشون 😓

عزيزم ميدونم الانم همه فكر ميكنن جذبى بهترينه چون جاش نميمونه ولى اشتباه فكر ميكنن چون بعضى جاهاش اندازه يه عدس يا نخود باز ميمونه حفره اى شكل

من به دكترم ميگم جذبي ميخوام ميگه نه به خاطر تحريم نخ خوب وارد نميشه قبول نميكنه

کاش منم میدونستم یک‌ ماهه دارم اذیت میشم😭😭😭

عزيزم ميدونم الانم همه فكر ميكنن جذبى بهترينه چون جاش نميمونه ولى اشتباه فكر ميكنن چون بعضى جاهاش ان ...

اره دقیقا مال من هم همینطوریه سه جاش بازه.یعنی بسته نمیشه؟چیکار کنم من😭😭😭😭

کاش منم میدونستم یک‌ ماهه دارم اذیت میشم😭😭😭

عزيزم🥺

ان شاالله كه چيزي نيست

خود دكتر بايد ببينه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
بله عزيزم توضيح دادم ك بخيه جذبى ها هميشه اندازه يكى تا دوتا بخيه باز ميمونه و اب ميده اما كشيدنى به ...

یعنی چی باز میمونه؟ 🤔یعنی بدن اونجا سوراخه؟ خوب پس چرا جذبی میزنن؟ من دولتی سزارین کردم.‌جذبی نزدن.‌ ب هرکی گفتم، گفت الان همه جذبی میزنن.‌خیلی ناراحت شدم.‌گفتم یه نخ خسیسی کردن. ولی خدایی جای بخیه هام خیلی خوب بود و بی دردسر. حالا این گفتی، قطعیه؟ دفعه بعد میرم خصوصی. میشه بهشون بکم واسه من جذبی نزنید؟ 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
2706