2703
2553

رفتیم پیش دکتر رضا نصر اون دکتر اورلژیک که تو مرکز مام بود معرفی کرد دکتر منصور فر که دارو داد شوهرم دو سه هفته استفاده کرد کسل شدو بدنش بی حست که دیگه استفاده نکرد می خوام برم پیش یه دکتر خوب که بگه آیا واقعان با دارو خوب میشه دارو های خوب بنویس که اینطوری نشه یا برم آی اف 

منم از لج شوهرم که میگه بریم آی اف چون خودش راعایت نمی کنه نه قرص می ندازه نه قلیون می زاره کنار میگم نه برمم قرص چیزی داد من نمی خورم عین تو

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

نمی دونم چی کار کنم خسته شدم دیگه 

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دكتر محمد سهرابي البته اگه هنوز زنده باشن چونكه يك پروفسور پير گوگولي مگولي بود كه خيلي سنش زي ...

کجا هست 

2720

چرا جپا نمی دین اهههههههه

2714