2737
2734
عنوان

التهاب عصب بینایی و لازک و زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم مشکل شمارو دارم میشه منو راهنمایی کنید

من متاسفانه دکتر بهم گفت بیماری بهجت داری. یه نوع بیماری روماتیسمیه... کورتون مصرف میکنم. 

شما بگین ببینم علائمتون چیه؟ چطور فهمیدین و دکترا چی تشخیص دادن؟؟

2728
من متاسفانه دکتر بهم گفت بیماری بهجت داری. یه نوع بیماری روماتیسمیه... کورتون مصرف میکنم.  شما ...

شیش سال پیش التهاب عصب داشتم و ام ار آی دادم مشکلی نبود پیگیر نشدم الان بخاطر لیزر چشمم پیگیر شدم ولی تو این شیش سال هیچ مشکلی نداشتم چشمامم ژنتیکی ضعیفه

شیش سال پیش التهاب عصب داشتم و ام ار آی دادم مشکلی نبود پیگیر نشدم الان بخاطر لیزر چشمم پیگیر شدم ول ...

منم خدا رو شکر هیچ مشکلی ندارم، فقط دکتر مغز و اعصابم برای پیشگیری، بهم قرص کورتون داد، شش ماهه دارم مصرف میکنم. منم ام آر آی و سایر آزمایشام سالم بودن شکر خدا. چند روز دیگه میخوام برم پیش دکترم که این قرصا رم قطع کنه برام...

ان شاءالله که چیزی نیس.‌‌..

2738
عزیزدلممم ممنون از راهنماییتون.فقط شما مشکل خاصی بین التهاب و لازک پیدا نکردین؟چون من بخاطر لازک پیگ ...

نه، من بخاطر خشکی چشم رفتم دکتر، که خیلی اتفاقی توی معاینه متوجه شدیم که چشمم علاوه بر خشکی، التهاب عصب هم داره!!! دیگه رفتم دنبال آزمایشهای جورواجور، خدا رو شکر همه هم سالم بودن...

عزیزدلممم ممنون از راهنماییتون.فقط شما مشکل خاصی بین التهاب و لازک پیدا نکردین؟چون من بخاطر لازک پیگ ...

و چون آفت دهانی زیاد میزدم، دکترم به بیماری بهجت شک کرد... آزمایش دادم، و دارو گرفتم.