2410
2553
عنوان

پوست

75 بازدید | 5 پست

خسته شدم ازبس همه بهم میگن سبزه ای هرچی میخوان اهمیت ندا ولی نمیشع شما چه کرم وضدافتابی پوستتون روشن شه😫

تعداد رای : 19
نظرسنجی
سبزه( کمی تیره)
3
15%
گندمی
8
42%
تیره
0
0%
سفید
8
42%

عزیز دل از ماسک ماست و زردچوبه یک روز در هفته استفاده کن ولی هرروز ماسک ماست و ابلیمو رو بزن که خیلی به روشن شدن پوست کمک میکنه💜

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

البته  نشاسته و شیر هم خوبه

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
2720
عزیز دل از ماسک ماست و زردچوبه یک روز در هفته استفاده کن ولی هرروز ماسک ماست و ابلیمو رو بزن که خیلی ...

میزنم خیلی زرد میشم این ماسکو این چیزا تاثیر نداره میخوام کرم بخرم هرچی ام باشه😐😑 پول