2726
عنوان

هممممه بیاینننناااا😍😍😍📣📯📯

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 35 پست

من چون خودم بچه طلاق بودم برام مهم بود بچه طلاق باشه 

میدونی شاید الان پول تو دست و بالمون نباشه خیلی جاها خیلی عکسای انچنانی یا کلیپ های انچنانی نتونستیم برای عقد و عروسیمون انجام بدیم ولی ما تجربه تلخ طلاق پدر و مادر و داشتیم تجربه نامادری ناپدری و داشتیم همین باعث میشه بیشتر قدر زندگی بدونیم همین باعث میشه باهم پول در بیاریم قدر زندگیمون هم بدونیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چون خودم بچه طلاق بودم برام مهم بود بچه طلاق باشه  میدونی شاید الان پول تو دست و بالمون نبا ...

الهی عزیزم خیلی بده ولی خداروشکر ک یکی ک میفهمتتو داری تو زندگیت😍💫

2728
اینارو از کجا میفهمین؟🤔

با زیر نظر گرفتن های طولانی

طرز صحبت کردن 

آداب معاشرت ک برخوردشون با مردم 

و تحقیقات محلی

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
با زیر نظر گرفتن های طولانی طرز صحبت کردن  آداب معاشرت ک برخوردشون با مردم  و تحقیقات م ...

من فکرمیکردم الان دیگه همه با دوسدختر دوسپسراشون ازدواج میکنن🤦😂

درک و منطق داشته باشه

دوستم داشته باشه

با ایمان باشه 

صداقت داشته باشه 

مهربون و خوش اخلاق

دست و دلباز

قدبلند و خوش هیکل و یه چهره ی خوشگل((البته نه خیلیییی خوشگل که باهاش هرجا برم همه بگن زنش چقدر زشته یا مثلاً چشم بقیه دنبالش باشه ))

....

فقط یکی باشه درکتون کنه کنارش آرامش داشته باشید . همه چیز حل میشه . 

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care
الهی عزیزم خیلی بده ولی خداروشکر ک یکی ک میفهمتتو داری تو زندگیت😍💫

میدونی قبلا پول و قد بلند و بدن فلان و تحصیلات اینا برام مهم بود ولی وقتی میدونم نمیتونم ترسام بزارم کنار مثلا من وقتی میگم یه پسری خیلی خوش هیکل و خوشتیپ و با موقعیت کاری خوب از کجا معلوم دیگه منو بخواد یا یه هو یکی نیاد تیغ بزنتش من ترس از جدایی همیشه دارم حتی الان که شوهرم میگه بخدا من تحفه نیستم من اعصاب و روانم خیلی بهم ریختس🥺🥺🥺

من فکرمیکردم الان دیگه همه با دوسدختر دوسپسراشون ازدواج میکنن🤦😂

نه همه که یه طور نیستن

عده ای برای ازدواج آپشنِ سنتی  و عده ی دیگری مدرن (همین دوستیهای..) رو انتخاب میکنند

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
نه همه که یه طور نیستن عده ای برای ازدواج آپشنِ سنتی  و عده ی دیگری مدرن (همین دوستیهای..) رو ...

خب الان مثلا شما واسه ازدواج طرز لباس پوشیدن طرف براتون چقدر مهمه؟🤔🤔 

میدونی قبلا پول و قد بلند و بدن فلان و تحصیلات اینا برام مهم بود ولی وقتی میدونم نمیتونم ترسام بزارم ...

اخیی دقیقا مثل منی البته با این تفاوت ک من دوسپسرمه

خب الان مثلا شما واسه ازدواج طرز لباس پوشیدن طرف براتون چقدر مهمه؟🤔🤔 

خیلی تجربه ای ندارم در این خصوص  پیش نیومده برام

شاید مهم باشه شایدم مهم نباشه

2706