2726
عنوان

میخام برم خونه خواهرشوهرم

258 بازدید | 21 پست

میخام برم خونه خواهرشوهرم جاری بزرگم دخترشودادتوعقدش نرقصیدم چون سالگرددایی م هنوزنگذشته ولی این جاری یاوخواهرشوهرخیلی بهم تیکه انداختن من هیچی نگفتم اون یکی جاریام اگه حرفی داشته باشن یاخودشون میگن یاب خواهرشوهرم میگن اون میادمیگه که فلانی میگه ب من زنگ نمیزنی و....ولی توعقددخترجاریم همش میگفتن شوهرمن تعصبی نیس اون یکیاتعصبی ان توخودت نمیرقصی و...اوناهمشون رقصیدن بعدم من توتولدبچه های جاریمم تودوربین نرقصیدم اونارقصیدن ولی من رفتم موهاشورنگ گذاشتم ارایشش کردم بااینکه پریودبودم‌ دردوحشناک داشتم واسش باشوهرم رفتم مژه خریدم که پول اون مژه روهم ندادمنم نگفتم الان دخترش سه سالشه همش ب من میگه من دیگه رقصیدنموگذاشتم کنارن دست میزنم‌ن هیچی منم گفتم تولدنمیگیرم خیالت راحت الان من ب خواهرشوهرم که توعقددخترجاریم شوهرمودیدگف تونمیزاری برقصه یاخودش چی بگم که بره ب جاریامم بگه که ازش دلخورم همش میگه تولددخترت نمیرقصم اون یکی میگه اگه میرقصیدی من بات کارداشتم‌ چون توتولدبچه من تودوربین نرقصیدی هی میگه عوضشودرمیایم منم دخترم یه ماهه دیگه تولدشه میخام تولدبگیرم چون‌ن سیسمونی بوده ن هف شب بخاطرفوت داییم من چی بهشون‌بگم چنتاتیکه یادبدین برم ب خاهرشوهربگم که ب جاریام بگه خواهشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من همسرم و خیلی اتفاقی همسر دختر داییم هر دو عموشون فوت کرده بود تو یه هفته

دو هفته بعدشم عروسی پسر دایی من و پسر عموی دختر داییم بود.

همسرای جفتمون ب احترام داییم ب احترام جشنشون پیراهن زیر کت شلوارشون مشکی بود ولی رقصیدن

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
یعنی تا سالگرد نمیرقصین؟

ن من نمیرقصم توعروسی پسرداییم که مادرشوهرم ۵ماه بودفوت شده بودمن نرقصیدم احترام گذاشتم بعدم اومدب گوشم رسیدمن الکی پاشدم دستاموتکون دادم یه کوچولورقصیدم نشستم ولی سه ماهه عمه خواهرشوهرم مرده اوناهمشون رقصیدن

تولد بگیر واسه دخترت دعوتشون کن اما اصلا به رقصیدن یا دست زدن اونا توجه نکن.نذار اونا با این کار اعصابتو خراب کنن

گلایه هم نکن بهشون.خودتون خوش باشید

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
2706