2737
2734
عنوان

۴ ساعته سزارین کردم کمک لطفا

297 بازدید | 34 پست

بجم سینمو نمیگیره و شیر نخوره چرا نمیگیره سینمو؟ 

درد تیرکشنده جای بخیه ها تا کی هست؟برا تسکینش بجز شیاف دیکلوفناک راهس هست

عزیزم صبور باش منم سزارین کردم شیاف خوبه ساکت می کنه دردتو بچم ببین دلیلش چیه سینتو نمی گیره؟ روش شیر دادن خیلی مهمه 

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 

مورد اول سخته باید خیلی تلاش کنین دختر منم بسختی تونست خوب مک بزنه همش گرسنه بود تا چند وقتی

جای بخیه ها هم تا چهلم تیر میکشه گاهی و بمرور کمتر کمتر میشه 

من فقط شیاف استفاده میکردم موقع خواب

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوک سینتو بگیر با دستت بذار تو دهنش لابد نوک سینت حالت فرو رفتگی داره بعدم تا عصری دردت شدیده بعد اون کمی آروم میشه ولی به نظرم حالت خوبه که تونستی تاپیک بزنی منکه داشتم از درد زار زار گریه می کردم 

2728

الان باید مامای شیردهی بیمارستان بیاد برای کمک 

روز زایمان من دختره ۱ ساعت ور رفت تا پسرم سینمو گرفت

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738
نوک سینتو بگیر با دستت بذار تو دهنش لابد نوک سینت حالت فرو رفتگی داره بعدم تا عصری دردت شدیده بعد او ...

دقیقا منم صبح عمل شدم اصلا یاد گوشیم نبودم تا شب🤭

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤

من الان 23 روز از سزارینم رد شده هنوز درد دارم

بچه هم واسه اینه هنوز بلد نیست چطوری بگیره سینتو خودت باید کمکش کنی 

و دوتا میک میزنه زود فک بچه خسته میشه

مادر بودن🧑‍🍼 و خانم خونه دار🧑 بودن تنهاشغلیه که نه تعطیلی داره و نه مرخصی و نه حقوق💖 
من الان 23 روز از سزارینم رد شده هنوز درد دارم بچه هم واسه اینه هنوز بلد نیست چطوری بگیره سینتو خود ...

منم بیست روزه سزارین شدم همچنان درد دارم راستی عزیزم شما خونریزیت قطع شده ؟؟؟

2706