2733
2734
اینسری که ثبت نام کنن احتمالا شانس بردت بالاتر میره. چون قراره ۱۰ درصد از پول ماشینی که میخوای ثبت ن ...

نمی دونی کی ایران خودرو ثبت نام میکنند

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
نمی دونی کی ایران خودرو ثبت نام میکنند

نه عزیزم. ولی اعلام کردن که تا عید فک کنم ۱۰ بار ثبت نام دارن. یکیش ماه پیش بود

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا ماهم موندم برم طلا بخرم یا نه  با خودم میگم اومدیم وتا یک سال اسمم در نیومد پولمونم ب ...

شما برو طلاتو بخر.. اگه اسمت در اومد بفروش.. ما ام الان دلار داریم اگه به اسممون در بیاد میفروشیم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
شما برو طلاتو بخر.. اگه اسمت در اومد بفروش.. ما ام الان دلار داریم اگه به اسممون در بیاد میفروشیم

رفتم طلا خردیم 

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
2731
رفتم طلا خردیم 

کار خوبی کردی. مبارک باشه