2726
بله یکی دوتاشو قبلاخوندم....من از چندوقت  پیش ب این رشته فکرمیکردم خیلی برام جالب بود شما ب هرک ...

بلاگری چیزی به شما یاد میده که تو هر کار بدردتون میخوره

بلاگری خوب نیست

ولی تجربه بلاگری دنیای شما رو عوض خواهد کرد

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
بلاگری چیزی به شما یاد میده که تو هر کار بدردتون میخوره بلاگری خوب نیست ولی تجربه بلاگری دنیای شما ...

یعنی چی خوب نیس؟؟؟ببخشیدازنظردرامد درچ حدهست میدونید؟؟؟

من مسلمان دیدمُ کافر شدم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی خوب نیس؟؟؟ببخشیدازنظردرامد درچ حدهست میدونید؟؟؟

منظورم نیست که بده

کسی که تحصیلاتی داره بهتره از بلاگری تو رشته خودش استفاده کنه و تو همون زمینه برند بشه

بلاگری چیزی به شما یاد میده که تو هر کار بدردتون میخوره بلاگری خوب نیست ولی تجربه بلاگری دنیای شما ...

البته درکنارش میخام برنامه نویسی هم یادبگیرم.....اما فک نمیکنم تو ایران خیلی بدردبخورباشه  

2728
اره اگ تادکتراادامه بدی خیلی ایندش خوبه.....ولی میخام بدونم با لیسانسشم کارگیرمیادیانه؟

آره. گیر میاد. به شرطی که زبر و زرنگ باشی وخودت پیگیر کار باشی، نه بشینی به امید اینکه یکی بیاد بهت پیشنهاد کار بده

مقایسه کردن، یعنی نابود کردن لذت ها !!
البته درکنارش میخام برنامه نویسی هم یادبگیرم.....اما فک نمیکنم تو ایران خیلی بدردبخورباشه   &nb ...

احسنت بر شما

مغزتون بر خلاف خیلیها خوب کار میکنه

تبریک

احسنت بر شما مغزتون بر خلاف خیلیها خوب کار میکنه تبریک مشاور کسب و کار در سایت کنکور کلوپ

خیییییلی مممنونم....بله کارمیکنه ولی زیاداستفاده نمیکنم.....چون من ازراهنماایی ب این رشته علاقه داشتم ولی اون موقع میگفتن بازاارکارش خوب نیس منم بیخیال شدم رفتم تجربی  

خیییییلی مممنونم....بله کارمیکنه ولی زیاداستفاده نمیکنم.....چون من ازراهنماایی ب این رشته علاقه داشت ...

کسیکه مهارت برندینگ و مارکتینگ رو بلد نباشه فوق تخصص پزشکی هم باشه میگه پزشکی رشته خوبی نیست

کسیکه مهارت برندینگ و مارکتینگ رو بلد نباشه فوق تخصص پزشکی هم باشه میگه پزشکی رشته خوبی نیست م ...

ببخشید پس برنامه نویسی هم میتونه کمکم کنه درسته؟؟؟میشه بپرسم تحصیلاتتون در چه زمینه ای هست جسارتا؟؟

ببخشید پس برنامه نویسی هم میتونه کمکم کنه درسته؟؟؟میشه بپرسم تحصیلاتتون در چه زمینه ای هست جسارتا؟؟

برنامه نویسی خیل میتونه کمک کنه

منتها نه صرفا کد نویس بشیم و سایت و اپلیکیشن طراحی کنیم

از اموزه هاش برای دیجیتال مارکتینک و سئو استفاده کنیم

خیر ابزاری پر سرعت برای شناسوندن خدمات یا محصول به جامعه هدف شغل شماست مشاور کسب و کار در سای ...

اوکی من فعلاازین رشته هیچی نمیدونم....ولی میدونم تواین رشته موفق میشم......چون قبلا اموزشگاه خصوصی برای کامپیوترمیرفتم خیلی کوتاه برنامه نویسی کارکردم......باوجوداینک برای بقیه سخت بود بخاطرعلاقم سرعت یادگیدریم فوق العاده بود.....یخورده مشکل هزینه دارم  بنظرتون از دی وی دی میشه بهتریادگرفت یا کلاس؟؟؟

اوکی من فعلاازین رشته هیچی نمیدونم....ولی میدونم تواین رشته موفق میشم......چون قبلا اموزشگاه خصوصی ب ...

با دی وی دی شروع کنید و پایه هاشو یاد بگیرید

این کار بسیار تجربیه و تمرین زیاد میخواد

اصول رو یاد گرفتید در کنار کار همزمان دوره های حرفه ای رو کلاس ببینید

غرق در کدنویسی نشید

کدنویسی صرفا خوب نیست

کارهای جانبی که با مهارت هاش میتونید بکنید خیلی ارزشمنده

2706