2737
2734

نوشته بود مادرتونو پدرتونو بچه یا همسرتونو بیشتر دوسدارید!!! مادر بیشترین نظر و رای رو اورده بود!! ینی مادرتونو از بچه هاتون بیشتر دوسدارید؟!...

تعداد رای : 37
نظرسنجی
بچه رو از همه بیشتر دوسدارم
21
56%
مادرمو از همه بیشتر دوسدارم
16
43%
با احترام🙏 لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید بچم ب دنیا بیاد ببینم دوسش دارم یانه

بعدشم هرکی جای خودشو داره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728

من هیچکس رو به اندازه بچه م دوست ندارم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738

بچه ندارم ولی احساس میکنم بچه رو از همه بیشتر دوست داشته باشم

اما بازم ب نظرم اینجور مقایسه ها اصلا درست و منطقی نیست

آدم مادرشو دوست داره پدرشو دوست داره همسرشو دوست داره بچشم دوست داره هرکدوم جای خودشو داره

نه مثلا همسر میتونه جای مادر باشه نه مادر جای بچه و....

هرکدوم ی دوست داشتنه متفاوته 

باید بچم ب دنیا بیاد ببینم دوسش دارم یانه بعدشم هرکی جای خودشو داره

انشاالله که به دنیا اومد میبینی یه حسی فراتر از دوست داشتن

جونت به جونش بند میشه 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

بنظرم نظرسنجی مضحکیه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706