2737
2734

سه تا ضامن میخواد ماهی هفتصد و خوردی اقساطش هست.. البته تعداد ضامن ها بانک تا بانک فرق داره ملت سه تا میخواد... فروش وام ازدواج هم 50 ملیون رو نهایتا 20 ملیون میخرن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه تا ضامن میخواد ماهی هفتصد و خوردی اقساطش هست.. البته تعداد ضامن ها بانک تا بانک فرق داره ملت سه ت ...

من شنیدم 1 ضامن میخواد 3 تا رو نشنیدم 

ماهی 500 تومن قسطشه 

یعنی اشتباهه؟

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
2728
دوتا صامن برای هردوشون ودوتاچک قسطاشم ۱۲۰۰ برای دوتاشون ،بانک ملی

هربانکی میتونی ثبت نام کنی؟من وام رو خریدم ولی هنوز ثبت نامش نکردم میتونم برم هربانکی؟؟

2738
من هفته پیش وامو گرفتم قسطش ۶۵۰ تومنه ضامن یدونه میخاد که اگه شرایطش جور نباشه دوتا میخاد

کدوم بانک عزیزم 

منم همین جور شرایطی شنیدم داره 

من شنیدم 1 ضامن میخواد 3 تا رو نشنیدم  ماهی 500 تومن قسطشه  یعنی اشتباهه؟

بله من پارسال ازدواج کردم دوتا ضامن بردم ماهی هم 550 اقساط هست برای وام 30 ملیونی...  دختر خالم چند روز پیش گرفت 3 تا برد حقوقشون کم بود تازه چک هم برد

میتونید برین  بانک رسالت اگه خودتون شاغل هستین می‌کنید همسرتون هم کار میکنه بااستفاده از اعتبار سنجی حساب هرکس ضامن خودش بشه... برین شرایطش از بانک بپرسین اعتبار سنجی رو

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706