2733
2734
بیاین یه کم دل داریم بدین.خیلی ناراحتم چی کار کنم.نی نیم سه ماهه است.از اول سینمو خوب نگرفت.الانم کل ...

خوب هم‌اول باید درست میکردی توی دهنش الانم دیگه مزه شیرخشک رفته زیر زبونش و هم با شیشه راحت تر میشه خورد تا سینه دیگه نمیگیره دیگه بهش فکر نکن بچه هم اذیت نکن 

من دو تا پسرم به شیر خودم آلرژی داشتن هرچی هم رژیم گرفتم فایده نداشت همش اسهال میشدن و وزن نمیگرفتن ...

ببخشید شما باردارید؟

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوام بچه دیگه ام در آینده باردار که شدم حتما بهش  شیر خشک میدم مثلا چهار پنج سال دیگه 

والا همین پسرمو شیر دادم بسه نابود شدم باید با ذره بین منو پیدا میکردن 

اصلا عذاب وجدان نداشته باش

2731
من اولش خودمو کشتم انقد گریه میکردم.افسردگی گرفتم.الان ۲۱ماهشه.برگردم ب عقب هیچ وقت حرص نمیخورم.چ فر ...

واسه شما فقط شیرخشک میخورد؟منم الان همین حسو دارم.الان مشکلی نداره.زیاد مریض نمیشد؟

مشکلی نداره الان.آخه میگن بچه های شیرخشکی زود مریض میشن

کاملا درووووو‌غه....مریض شدن بچه بیشتر به نوع مراقبت مادر مربوطه و ژنتیک خود بچه

اینقدر بچه مریض دیدم که شیر مادر خوردن و اینقدر هم بچه سالم دیدم که شیر خشک خوردن.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2738
بله عزیزم 

انشاالله به سلامتی به دنیا بیاد .شمارو خیلی وقت میشناسم.ببخشید اگه فضولی کردم

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
خوب هم‌اول باید درست میکردی توی دهنش الانم دیگه مزه شیرخشک رفته زیر زبونش و هم با شیشه راحت تر میشه ...

آخه اون موقع هم درست نمی‌گرفت همش ول میکرد وگریه‌.برا همین شیر خشک دادم سیربشه

سینمو نگرفت از اول الآنم شیرم خیلی کم شده

ولش کن هم شیر خشک بده 

چون شیر توی سینه جریان نداشته کم شده 

بعضی بچه ها بد قلق هستن درست سینه نمیگیرن 

تنبل هستن تلاش نمیکنن دلشون میخواد یه چیز قلمبه بره توی دهنشون راحت بخورنمنم پسر اولیم همین طور بود با بدبختی خورد از بس بد میخورد از یه سالگی شیرم خیلی کم شد 

ولی دومی راحت گرفت دو سال و دوماه خورد با زور ازش شیرو گرفتم 

واسه شما فقط شیرخشک میخورد؟منم الان همین حسو دارم.الان مشکلی نداره.زیاد مریض نمیشد؟

اره از همون روزی ک به دنیا اومد.چون سر سینه نداشتم.نه خداروشکر.من خودم و شوهرم‌کلا سیستم ایمنی بدن ضعیفی دادیم.حتی ب محض اومدن کرونا ما با کلی رعایت گرفتیم.هر دومونم شیر مادر خوردیم.بچمم طبیعتن ب خودم‌رفته.ولی همه چیش خداروشکر خوبه‌.سال دیگه همین موقع از حرفای خودتون خندتون‌مبگیره.

اخه این چه فکریه؟!!!!!

مادر یوقت عصبیه شیرش بدرد نمیخوره ی روز مثلا کلی ویتامین آ میخوره میره تو بدن بچه بعد ممکنه تا چندین روز نخوره مواد غذاییم ک همه تراریخته پره سم کود مواد شیمایی رنگ....

ولی شیرخشک ی ترکیب ثابت از مواد رو همیشه ب بدنش میرسونه کنارش شما از مکمل خوب و غذای بخارپز با مواد تازه روغن خوب استفاده کن تن بچه سلامته

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
انشاالله به سلامتی به دنیا بیاد .شمارو خیلی وقت میشناسم.ببخشید اگه فضولی کردم

ممنون مهربون سلامت باشی💕💕❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2706