2733
2734
عنوان

اینجا کسی هست ک شرایطش عین من باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 48 پست
من الان حاملم وزنم شده ۷۰ قدم ۱۶۵ قبلش ۶۴ بودم

از قبل بارداریت از هیکلت عکس نداریی اخه من میخام وزنم اون قد بشه

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میای وزن کنیم باهم رقابتی

اتفاقااا از امروز رژیم شروع کردم/

عارع موافقم/

میخام بشم55/

نظرت؟/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2738
اتفاقااا از امروز رژیم شروع کردم/ عارع موافقم/ میخام بشم55/ نظرت؟/

اخ جوووون عالیه عزیزم ما میتونیم با چی کالری شماری میکنی؟

کسی که میخواد بره دویدن و یادش بدین !!! یه لقمه نون و پنیرم براش بزارید..خدایی نکرده بین راه ضعف نکنه برگرده   والا بقران

من ۱۶۵ وزنم ۷۰زایمان کردم دوماهه نتونستم کم کنم میخوام بابرنامه کرفس پیش برم وقت نمیشه قبل بارداری ۶۰بودم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706