2733
2734
عنوان

شما به من بگید آخه چرا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 31 پست
اشکال نداره دیگه یاد بگیرید که این کار رو تکرار نکنید راستی اینکه همه چیز رو واسه یه نفر دیگه توضیح ...

بله وقتی یکم صمیمی بشم راحت و بی شیله پیله ام ،اما میشه درس عبرت

میسیز ناناز سابقم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وا جواب پیامت نمیده توهی پیام میدی🙁🙁

اتفاقا من هر هفته که همسرم بعدازظهر میره سرکار و خونه مادر شوهرم نمیرم زنگش میزنم احوال پرسی ولی اون متاسفانه اصلا نمیجوشه وهمش میگه اوخ ببخشید تو فکرت بودم سراغتو از مامان گرفتم(مادر شوهرم) نرسیدم زنگت بزنم، میخواستم زنگ بزنم دخترم فلان کرد، فلان شد و فیسال شد یا میگه هروقت تلفن دست بگیرم دخترم گوشیمو میخاد. و اذیت میکنه بخاطر ش سر تلفن نمیرم ،و....و...و... هزار و یکیک دلیل و برهان 

میسیز ناناز سابقم 
2738

عزیزم قشششنگ داره برات قیافه می گیره و خودشو دست بالا گرفته!

یه کم دور و برش نچرخ، عادی باش 

مثل خودش پینگ پونگی رفتار کن، همین!

سلام داد جواب بده علیک...

زیادی نرو سمتش، بدتره...

عزیزم قشششنگ داره برات قیافه می گیره و خودشو دست بالا گرفته! یه کم دور و برش نچرخ، عادی باش  ...

عه، مرسی که گفتی ، باید همین کارو بکنم، بخدا همش وقتایی تو دلم میگم چرا ته دلم حس میکنم باهام، صاف نیست ، دورنگ حسش بهم، میگم نه دیونه خوبه تو دلتو صاف کن، اما وقتی این کارا رو میکنه ، به حسم ایمان پیدا می کنم

میسیز ناناز سابقم 
2706