2737
2739
عنوان

شما به من بگید آخه چرا ؟

211 بازدید | 31 پست

چند روز پیش توی تلگرام با خواهرشوهرم صحبت میکردم یه پیام احوال پرسی دادم و گفتم میرم خونه مامان یعنی مادر شوهرم.. پیام رو دید اما جوابی نداد بعد احول دختر و خودش را پرسیدم فقط گفت خوبیم ممنون بعد گفتم چخبر باز گفت خبری نیست شما چخبر، کلی چیز تعریف کردم بهش گفتم راستی آرایشگاه رفتی ، گفتم اگه نرفتی بیای صورتت را بند بندازم و بعد گفتم فعلا، اومدم چند دقیقه بعد دیدم پیامامو خونده دوتا تیک خورده ولی هیچ جوابی نداده حتی بعدا نوشتم نگفتی که باز ندید و رفت انلاینیش، خلاصع اومد خونه مادر شوهرم اصلا به روی خودشم نیاورد که من چی گفتم، حتی شب رفتیم خونشون باز به روی خودش نیاورد، هنوزم جوابی نداده منم کلا پیامامونو پاکیدم ، میدونم شاید بگید تقصیر خودمه نباید الکی لطف کنم ولی من و اون رابطمون بد نیست. مشکل خاصی نداشتیم ولی بعضی وقتا ته ته دلم حس بدی میگیرم حس میکنم صاف نیست باهام  و یجوری ، بعضی وقتام یکم یه کارایی کرده ولی در کل از اون مدل خواهرشوهر و زن داداشا نیسیم، نظر شما چیه، هدفش چیه که هیچ جوابی نداد و  به روی خودش نیاورد

میسیز ناناز سابقم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما خیلی کار اشتباهی میکنید اگه همون اول احساس کردید که دیر جوابتون رو میده یا اصلن جواب نمیده دیگه نباید بهش پیام بدین واسه خودتون ارزش قائل شید تا برای دیگران هم ارزشمند بشید 

اتفاق خاصی نیفتاده منم گاهی دستم بنده یا فکرم مشغوله یادم میره جواب بدم

درسته ولی میتونست وقتی دیدم بگه که فلان شد یا هرچی با وجود اینکه دوباره بهش گفتم چی شد نگفتی جواب نداد پیام اولمم خواند هیچی نگفت و کلا سرد بود

میسیز ناناز سابقم 
2738
شما خیلی کار اشتباهی میکنید اگه همون اول احساس کردید که دیر جوابتون رو میده یا اصلن جواب نمیده دیگه ...

آره خیلی آویزان شدم متاسفم، واقعا حس میکنم هیچ ارزشی برام قائل نشد

میسیز ناناز سابقم 
آره خیلی آویزان شدم متاسفم، واقعا حس میکنم هیچ ارزشی برام قائل نشد

اشکال نداره دیگه یاد بگیرید که این کار رو تکرار نکنید راستی اینکه همه چیز رو واسه یه نفر دیگه توضیح میدین هم کار اشتباهیه احساس میکنم شما ادم برون گرایی هستین 

ببین من گاهی وقتا کسی پیام میده یازنگ میزنه جواب نمیدم چون حال ندارم شایداونم اونموقع حال نداشته بعد ...

نمیدونم حداقل میتونست بگه نه ممنون خواهم رفت آرایشگاه یا بگه باشه ، مگه چقدره کسی میتونه خسته باشع و نتونه برای کسی که براش ارزش قائله میخاد بهش لطف کنه بی تفاوت باشع اینا توجیه بنظرم

میسیز ناناز سابقم 
کلا از این رفتار زیاد میبینی از آدما این اوله کاره

هی راست میگی، والا یبار خودش یه احوال پرسی سساده کرده بود تو تل زنگش زدم گفتم چطوری گفت پیام دادم تو تل ندیدی آخرین بازدیدت فلان بود ، گفتم نه والا حالا که ان شدم دیدم فقط پیام داده سلام خوبی چخبر  

میسیز ناناز سابقم 
2706