2726

دیروز ی قربونی سربریدیم،چن ماه پیش شوهرم بشدت مریض شد و مادرشوهرم گفت ی قربونی بخریم شریکی ،شما واسه سلامتی پسرم نیت کنین و منم واسه خونه ای ک ساختیم،ماهم قبول کردیم،خلاصه پریروز شوهرم گفت ک هنوز حقوقمو نگرفتم شما پولشو بدین منم سهممو میدم،دیروز قربونی رو سربریدیم آماااااااا مادرشوهرم ی سهم کوچیک ب ما داد ک وزن کردم۲۵۰گرم بود🙄بقیه ش رو بین فامیلاش پخش کردو ب دخترشم سه کیلو گوست دادو بقیه ش هم گذاشت فریزر خودش🙄حتی ب مامانمم نداد😒شوهرمم ناراحت شد ولی هیچی نگفت،دیشب پدرش گفت حقوقتو گرفتی ؟شوهرم گفت آره،پدرش گفت حساب حسابه کاکا برادر بیا سهمتو بده،شوهرمم گفت والا شما یخچال خودتونو نورچشمی هاتونو پر کردین،من چرا پول بدم،خلاصه ی دعوای گنده ای شد،نیم ساعت پیش مادرش زنگ زد ب من کلی بارم کرد و گفت پسرم حروم خور نبود تو کردی😶منم گفتم والا معنای حلال خوری رو دیروژ از شما یادگرفتم😒

🤣

بد تر از مادر شوهر منم هست پس🤣

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واااا. به نظر من باید رودربایستی رو کنار میذاشتی. وبعد قربونی نصف میکردید و میوردید خونتون سهم خودتون و به هر کسی که میخواستید میدادید. الان انگار مادرشوهرتون سهم خودشونو گذاشتن تو یخچال سهم شما رو پخش کرده بین فامیلاش. به نظر من به مادرشوهرتون بگید اون قربونی برای خودتون ما خودمون یه قربانی جدا پخش میکنیم

اوونجا بودم ولی باهام حرف نمیززدن!شوهرمم فرستاده بودن دنبال کاری😓

حالا چی میشد اسم پولو نیارن خوب سلامتی بچه خودشونم بوده دیگه اگرم قرار بود پول بدین باید وزن میکردن نصفشو میدادن شما که خودتون هرجورمیخواین تقسیم کنین 

2706