2726

بچم ۷ ماهش بود که فهمیدم باردارم شدیدا به سینه وابسته بود و شیشه هم‌نمی گرفت خیلی زجر کشیدم تا از سینه بگیرمشو‌پا به پاش اشک ریختم ولی خداروشکر گذشت، الان دکتصمیم‌گرفتم به دممی هم تا ۶ ماه بیشتر شیر ندم ، اصلا بچمو می بینم و یاد شیر دادن میوفتم بغضم می گیره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

نه ک کار درستی نیست... در حق یکی جفا کردی بعدی رو هم ک نباید همونجوری کنی... باید مراقب میبودین باردار نشین تا وقتی بچه شیر میخوره حالا هم شده ک اشکال نداره گشنگی ک ندادی بهش شیر خشک دادی... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انشالاه بزار به دنیا بیاد. فکر شیر گرفتنشی از الان؟؟؟

خیلی فکرم مشغوله این موضوعه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
گناهه ۶ ماه.. اون بدنش تا حداقل یکسال نیاز شدید ب شیر داره  حداقل شیر خشک بده

منظورم اینه سینه ندم دیگه 😐😐😐😐

شیر خشک که میدم

منم بعد اولی خیلی زود باردار شدم و همین شرایطو داشتم .

به دومی از اول شیرخشک دادم . چون دوست نداشتم تمام وقتمو پای شیر دادن هدر بدم . باید به بچه اول هم رسیدگی میکردم . بچه های شیر مادری صبح تا شب به مادر چسبیدن

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
حداقل یک سال شیر بدید

منظورم این بود شیر خودمو ندم شبر خشک بدم 

نه عزیزدلم اینکاارو نکن

منم پسرم ۱ سالش بود متوجه شدم حامله ام تا ۱ سال و جهار ماهگی دقیقا ماه چهارمی حاملگیم بهش شیر دادم 

بچه دومت گناه داره عزیزم تقصیر خودش که نبوده اومده

شرایط برای بچه اولت تاخواسته بوده ولی شما میخوای با میل و خواسته خودت اینکارو بکنی و اگر انجام بدی اشتباه محضه داری احساسی و غیر منطقی تصمیم میگیری

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

چرا باید این کارو انجام بدی!؟ هر کدوم سهم خودشون رو دارن، اولی دلیل داشت اما برای چی دومی رو محروم کنی؟ شما مادر هردوتاشون هستی عزیزم

ان شاءالله زنده باشن. زیادی فکر کردن به اولی، ظلم به دومی هست

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
منظورم اینه سینه ندم دیگه 😐😐😐😐 شیر خشک که میدم

اینجا همه متعصب به شیرمادر هستند .

شما خودت صلاح کارتو بهتر میدونی. 

اگه دوست داری از همون اول شیر خشک بده تا دوباره اون پروسه به زور از شیر گرفتن و شیشه دادن رو نداشته باشی

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2706