2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صد درصد ازاد

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2728
عه مرسی  رقم حدودی میدونی؟

آزاد چه رشته ای میخای بری

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

مدرک دانشگاهی که از کدوم دانشگاه باشه اصلا مهم نیست

مهارتهای جانبی که شما در اون رشته دارید و معمولا خارج دانشگاه میگزرونید مثلا نرم افزارهای اون رشته مهمه

مشاور  کسب و کار و استارتاپ
مهندسی کامپیوتری چیزی

ثابت حدود یک تا یک و صد متغیر هم از علمای اول شیصد تا ترمای آخر ک عملی بیشتر میشه بیشتر میشه ...میتونی گوگل کنی میاره واست

میدونم ۲ تومنه روهم غیرانتفاعیو نمیدونم

غیر انتفاعی هم همین حدوداست ...با پاسخگویی کمتر مدرک کم اعتبار تر ..عزیزم تازه شبانه مثل آزاده شهریهش حدودا ..

ععع من فکر کردم خیلی کمتره

ن یک نفر میشناختم اینطور ک می‌گفت مثل مال ما بود میخاست انصراف بده بیاد ازاد

استارتر جان بااجازت منم ی سوال بپرسم 

دوستان رشته های مدیریت دانشگاه آزاد شهریه ش چه قدر هس؟

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2706