2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم توروخداااا دعا کن برام شوهرم ماشین بخره بخدا خیلی حال دلش بده کلی دربه دری و بدبختی  پست ...

میدونی من معجزمو با ذکر یا جواد ایمه گرفتم اونموقع وفات امام جواد بود تو یا تاپیک گفتن هرکس تا روز شهدتش روزانه 1400تا یا جوادایمه بگه کلا بشه 14000تا حاجتشو میگیره منم اخرین روزش همین خبرو شنیدم..داشتم گریه میکردم..

ایشاا..یه ماشین خوب بهرین و چرخشم همیشه بچرخه..امیدتو از دست نده..

خیلی زیاد  همیشه اخرغذاشو نمی‌خورد  چون خودش ماست دوست داشت فکر میکرد پرنده هام دوست دار ...

نگو دلم گرفت

منم یه برادر داشتم هشت ماه فوت شد

همین برادرم چندسال پیش دلدرد شدییید داشت بردمش بیمارستان لعنتیا تو یه اتاق سرد و تنها نگهش داشتن منم چون زن بودم مجبور شدم برم خونه مامان بابام و اینا نبودن مسافرت بودن

فرداش ک حالش خوب شد ازم پرسید اون پسره کی بود کنارتون.منم میگفتم هیشکی نبود.گفت چرا وقتی تو بودی هم تو اتاق بود وقتی رفتی هم تا صبح تو پیشم تو اتاق ایستاده بود   

2728
الهي عزيزم خواهرت مثل فرشته ها بوده

خودش بود 

مریم مقدس بود اسم وفامیلش و واقعنم احساس می‌کردیم یک چیزی بالاتر از انسانه 

بعضی شبا گریه میکرد فقط برامشکلای مردم 

انسان نبود 

مطمینم 

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
مبارکتون باشه انشالله توش پر برکت و خنده باشه واسه بی خونه ها هم دعا کنین

ممنون مگه میشه دعا نکنم من چون‌خودمون بی خونگی کشیدیم درک میکنم هر لحظه هر ثانیه دارم دعا میکنم ان شاالله همه خونه دار بشه معجزه های بزرگ رخ بده

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        
2738
نگو دلم گرفت منم یه برادر داشتم هشت ماه فوت شد همین برادرم چندسال پیش دلدرد شدییید داشت بردمش بیما ...

متوجه نشدم اخرشو عزیزم ...خداصبرتون بده قرین رحمت باشن انشالله

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
اونوقت از کجا معلوم تبلیغ نیست؟چه معجزه ای دیدین شما؟

از ساب پوست ایشون نتیجع دیدم و جذب خواستگار.. عزیزم من الکی تبلیغ نمیکنم که فردا کسی نتیجه نگیره یا کلاهبرداری بشه بخواد نفرینم کنه

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2706