2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دومیلیون گذاشتم اصلا نگاه نکردم ببینم چی شده

کار درست راشما میکنی بهت استرس وارد نمیشه

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
2738

صبر کنین درس میشه البته نه با یکی دو روز ولی خوب میشه 

من که هیچ نگرانی ندارم هرچی هم داشتم گذاشتم اینجا البته من قبل از ریزش تو بورس هستم

الانم میخوام یکم دیگه بزارم میانگین کم کنم

گروه آبی وزن اولیه ۷۵ _ وزن هدف ۷۱🤗۶۵🤗۶۰برسم میرم رو ابرا 

بورس دیگه درست بشو نیست . بیخودی وعده های الکی ندید و پولاتونو بکشید بیرون . سود وقتی هست که از تورم جلو باشی بورس وقتی همش داره درجا میزنه و همه چی چند برابر شده یعنی ضرر اندر ضرر . زمزمه های توافق پنهانی با امریکا و ... هم که درراهه و سقوط بیشتر و ...

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
بورس دیگه درست بشو نیست . بیخودی وعده های الکی ندید و پولاتونو بکشید بیرون . سود وقتی هست که از تورم ...

هرچی با ضرر بالا  بیاد بیرون 

ضرر و حسادت واقعی رو به خودش رسونده

آقا
2706