2733
2734
عنوان

خانمای باردار اولین حرکت نی نی چجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 126 پست
اون تو اب داره تکون میخوره از همون هفته های اولم داره تکون میخوره اما انقدر کوجولوئه هنوز پاهاش قدرت ...

میدونم ولی اون از بس گفته خسته ام کرده.همه هم از من دورن نمیتونم بپرسم اگه بپرسم نگرانم میشن.

خوش اومدی نازمامان.😊
خفه ام کرده تو یه حیاتیم میگه بچه دختر من تکون میخوره.باوجود اینکه همه آزمایشا اوکی بوده نگرانم کرد ...

ببین اصلااااااا نگرانی نداره

چک کردن حرکتای نینی از هفته ۲۸ مهمه نه الان 

زیاد نبینش این مدت. بپیچون

یا رک جوابش رو بده

تا به این حال نگرانی نیفتی

چی مهمتر از تو و حالت و نی نی؟؟؟؟؟

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اصلااااااا نگرانی نداره چک کردن حرکتای نینی از هفته ۲۸ مهمه نه الان  زیاد نبینش این مدت. ...

جای مادر بزرگمه.تازه همشم پیش شوهرم بدمو میگه.خسته ام کرده

خوش اومدی نازمامان.😊
جای مادر بزرگمه.تازه همشم پیش شوهرم بدمو میگه.خسته ام کرده

اوف....

سخت شد.سنشون بالاست

بهترین کار اینه پس رو خودت کار کنی که حرفا و نظرا یی که میده رو از یه گوش بشنوی از یکی در

چون بچه که دنیا بیاد باز سر هر حرکتش میخوان بگن که زوده دیره چرا اینه چرا اونه

باهمسرت درمیون بذار

.

فقط یه چیز به من بگو. علم و اطلاعات و دکتر الان و قبول داری؟

پس به حرفای بی اساس بقیه توجه نکن و تو دلت بخند به کم اطلاعیشون نه اینکه نگرون شی💋

2728
نگران طول سرویکسم هستم که کمه😢😢

چاره داره عزیزم

چیزی نیست که نگران بشی. با استراحت و کارایی که دکتر پیشنهاد میده همه چی تحت کنترله. نگران نباش💖

اوف.... سخت شد.سنشون بالاست بهترین کار اینه پس رو خودت کار کنی که حرفا و نظرا یی که میده رو از یه ...

آره هرچی بهش میگم جفتم جلوی لگدارومیگره حرکتو حس نمیکنم اصلا به قول پسر برادر شوهرم فاسی نیمفهمه زنمو

خوش اومدی نازمامان.😊
2738

اگه چربی شکمی داری از ۲۱هفته الی ۲۲هفته متوجه میشی عزیزم‌منم چربی شکمی داشتم‌ به دکترم‌میگفتم‌نبض متوجه میشم‌میگفتش نبض برای رحمت هست 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706