2726

؟ من داشتم به آرایشگری فک میکردم بعد به این فک اوفتادم که خیلیییی خستگی داره 

چه رنگ کردن مو ....میکاپ .... شینیون ....ی سره باید رو پا وایسی شاید ۵ ۶ ساعت باید ایستاده کار بشه 

نمیدونم نشستنی هم میشه ؟ من تا حالا آرایشگاه نرفتم فقط دوبار برا مدل دوستم رفتم 

✒من باید به دستش بیارم 💪💪💪💪💪 چون به آرزوم قول رسیدن دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حوصله زیاد میخواد.و اره اکثرا سرپایی.فقط موقع میکاپ میشه نشست بقیه ش همه ش سرپا.و کمردرد و گردن درد و اینا میگیرن یه سری

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2728
حوصله زیاد میخواد.و اره اکثرا سرپایی.فقط موقع میکاپ میشه نشست بقیه ش همه ش سرپا.و کمردرد و گردن درد ...

اره که منم حوصلشو ندارم 

شده هی میکاپ کنه بعد ببینه بهت نمیاد یا خراب کرده باشه دوباره پاک کنه دوباره از اول ؟😤

دوستای دیگم جواب بدن لدفن 😚

بخاطر کرونا اوضاع کار داغونه

درامدروزانه میلیونی هم فقط مال معروفاس

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
اره که منم حوصلشو ندارم  شده هی میکاپ کنه بعد ببینه بهت نمیاد یا خراب کرده باشه دوباره پاک کنه ...

پ بیخیال شو😁ارایشگری که درست اموزش ببینه خراب نمیکنه گلم.قبل میکاپ میدونه چیکار کنه و چه مدلی 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
بخاطر کرونا اوضاع کار داغونه درامدروزانه میلیونی هم فقط مال معروفاس

عزیزم امضاتو خوندم 

من نمیدونستم حق تحصیلم باید از این مردا گرفت 

حق مسکن چیه ؟

یکی مثل من ۲۴ سالمه مجردم دلم ازدواج میخواد 

یکیم مثه شما 

موندم چی بگم 

شما که سن کم ازدواج کردی ازدواجو چجوری میبینی ؟

من که یکیو میشناسم دختره ۱۳ ساله شد تو یکسال عقد و عرویسش کردن اون شوهرش خیلی خوبه بعضی وقتا من حسرتشو میخورم مثه دیوونه ها 

عزیزم امضاتو خوندم  من نمیدونستم حق تحصیلم باید از این مردا گرفت  حق مسکن چیه ؟ یکی مثل ...

حق تحصیل گرفتم ک بزاره درس بخونم

حق مسکن گرفتم ک انتخاب کنم محل سکونت رو

😉

ازدواج وقتی خوبه ک مستقل باشی

ن اویزون شوهر

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه