عنوان

حامله ام دیشب خاب دیدم رفتم غربالگری بچم دختربود

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 66 پست

برو تعبیرش ببین ..من همین چندروز پیش دیدم ...فک کنم روزی پربرکته

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه چندمته؟؟؟شوهرت پسر دوس داره؟

اوليه اره خيلي پسر دوست داره خودمم دوست دارم اوليم پسر باشه دومي دختر بعلاوه چش يك فاميل مشترك منو شوهرمم درمياد كه خيلي اذيتمون ميكنه همش در هم اندازي ميكنه بين من و مادر شوهرم چون بهم حسودي ميكنه حالا همون شخص پسر نداره و ضعف پسر داره ايشالا من يه پسر خوشگل و سالم بيارم بيشتر بسوزه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2731
نه من ۱۸ مرداد نی نی دار شدم

ميگم شما از من جلو تري برو سونو صداي قلب كوچيكشو بشنو😍

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
اوليه اره خيلي پسر دوست داره خودمم دوست دارم اوليم پسر باشه دومي دختر بعلاوه چش يك فاميل مشترك منو ش ...

چه استدلال بدی

امید وارم خدابهت ی بچه سالم بده هرچی باشه سالم باشه هیچوقت از لج بقیه این حرفارو نزن خدا قهرش میاد

راضی نباش ب داشتن چیزی ک بقیه ندارن و دوسداشته باشی اونا بسوزن خدا واقعا قهرش میاد بهت لطف کرده مادرشدی استدلالت خیلی بده

رفتم سنو نزاشت صداشو بشنوم🙁 گفت واسه بچه ضرر داره

چند هفته رفتي قلبش تشكيل شده بود

انشاالله که اول بچه ت سالم باشه بعد جنسیت دلخواهت🤲❤

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
الهی.   ایشالا دخترت صحیح و سالم و خوشگل ب دنیا بیاد

ممنون گلم❤

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2706