2726
عنوان

بچه هایی که باید عکس رنگی بگیرین و استرس دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 38 پست
انشالله واسه همه بچه ها راحت باشه مثل من❤

ایشاالله ایشاالله عزیزم

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم 7وقتم خیلی میترسما ولی بهش فکر نمی کنم 

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
2728

دکترم که قزص نوشته بود گفت نگیر ما خودمون بهت آمپول می زنیم حالا چی کار کنم

شاید خنده دار باشه ولی یه  وصیت دارم و عین حقیقءاینکه هنگام دفن بر جگرم یا قلبم یک برگه ی جواب آزمایش بارداری مثبت بگذارید چون خیلی وقتها دلم سوخته شاید دلم آرام گیرد
منم 7وقتم خیلی میترسما ولی بهش فکر نمی کنم 

نه بترس نه بهش فکر کن بسپر دست خدا هیشکی با عکس رنگی چیزیش نشده من قبلش یه شیاف دیکلو فناک گذاشتم با یه داکسی سایکلین و یه مفنامیک اسید و دیگر هیچ

دکترم که قزص نوشته بود گفت نگیر ما خودمون بهت آمپول می زنیم حالا چی کار کنم

خوب اگه گفت نگیر که نگیر مطمئنا هیوسین میزنن که اونم خوبه مخصوص دردای شکمی منم میخواستم بزنم که شوهرم نذاشت گفت وقتی دکتر ننوشته چرا بزنی

دوست منم الکی منو ترسونده بود، ولی هیچ دردی نداشت جز یکم درد خفیف پریودی.ولی همون روز رفتم خونه داداشم رو مبل دراز کشیده بودم دستم رو چشمم گذاشته بود تو علام خواب وبیدار بودم که برادرزاده شیطونم ۴سالش بود اونموقع پرید روشکمم با ک..ون نشست رو شکمم یعنی مُردم وزنده شدم هرچی سر عکس گرفتن درد نکشیدم جبران کرد واسم.

دخترم،معجزه زندگیمو 
نه بترس نه بهش فکر کن بسپر دست خدا هیشکی با عکس رنگی چیزیش نشده من قبلش یه شیاف دیکلو فناک گذاشتم با ...

خوب به من گفت هیچی اسافاده نکن نخر یه چیزایی نوشت گفت اومدنی بخر بیا ما بهت آمپول می زنیم نیازی به مسکن نیست

منم خیلی دنبال بیهوشی گشتم ولی تو مازندران نبود خلاصه هر مدلشو میری بدون ترس برو بعدشم درد نداره&nbs ...

اره هم ترسو هستم هم تحمل درد ندارم هم حین معاینه تمام بدنم سفت سفت میشه دست خودم نیس انقباض میشه بدنم

خدایا زندگیم را می‌سپارم ب دست های مهربان تو 
میشه بپرسم با چه روشی و چندمین بار نتیجه گرفتین؟ به جهت اینکه خودم باید آیوی اف بشم میپرسم

من ۳سال دکتر رو ول کردم تغذیه ام‌رو‌ خوب کردم 

هزینه ای وی اف هم‌نداشتم برم 

شکرخدا.خواست خدابود بعد۷سال باردارشدم 

چندوقته منتظری گلم؟؟

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
😁😁خداروشکر که الان باردارین بعد چند وقت نتیجه گرفتین؟ طبیعی؟

ممنون عزیزم.من اون موقع بخاطر اینکه زایمان زودرس شده بودم رفتم عکس گرفتم که ببینن رحمم دوشاخ نباشه یا مشکل دیگه ای نداشته باشه.بعدش من مشکلم سقطه.تا حالا ۵تا بارداری ناموفق داشتم این ششمین بارداریمه.دعا کن برام بمونه.ان شاالله شما هم بزودی دامنتون سبز بشه و خداوند بهتون فرزندان سالم وصالح عطا کنه.

دخترم،معجزه زندگیمو 
من ۳سال دکتر رو ول کردم تغذیه ام‌رو‌ خوب کردم  هزینه ای وی اف هم‌نداشتم برم  شکرخدا.خواس ...

من یکسالو نیمه خودم تنبلی خفیف دارم و همسرم هم واریکوسل خفیف اما نمیشه و قراره آی وی اف کنم

2706