2737
2734
عنوان

خاله ی شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 65 پست
با اینکه اصلا نفهمیدم چی گفتی میگی نگه داشت مابریم بخوریم بعد شوهرت ازش گرفت.؟ ولی همین که برا شو ...

😁😁😁😁😁قربونی فقط واسه حرف مردم کردن 

بعد ننداخت بخوریم 

دل جیگر کرده بود تو فریز چندبار شوهرن گفت تا یکم برش داد گفت بررین خونتون بخورین ..

باینکه عمل کرده بود باید مقوی میخورد شوهرم

یا  ودود ...
😁😁😁😁😁قربونی فقط واسه حرف مردم کردن  بعد ننداخت بخوریم  دل جیگر کرده بود تو فریز چند ...

حالا برعکس مادرشوهر من

اینفد چاپلوسی میکنه پیش شوهرم 😂

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا برعکس مادرشوهر من اینفد چاپلوسی میکنه پیش شوهرم 😂

باز اینجور خوبه 

باورت مبشه از مجبوری موندیم خونش ..

چندتا شهر ازش دوریم

نه غدایی درست میکردد ..به ادم رو نمیده بلند شم 

خودش دزدکی میخورد...

یکیم واسه عیادت میومد میوه اینارو دزدکی میخورد 😐😐😐بعد میگفت ندیدی موزا چی شدن

یا  ودود ...
باز اینجور خوبه  باورت مبشه از مجبوری موندیم خونش .. چندتا شهر ازش دوریم نه غدایی درست میکرد ...

وااای این  برا خودش جکه هااا

😂😂

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731
 تا حالا زنگ نزده منو دعوت کنه ولی اینبار فرق میکرد دیگه

دختر خووب 

خو نرو 

خودتو کوچیک نکن ،وقتی دعوتت نمیکنن میخوان حالتو بگیرن

تو هم برات مهم نباشه

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
دختر خووب  خو نرو  خودتو کوچیک نکن ،وقتی دعوتت نمیکنن میخوان حالتو بگیرن تو هم برات مهم ...

هروقت رفتم خونشون اینجوری بود که شوهرم میگفت بابام اینا گفتن که منم بیار. هیچ وقت مستقیما زنگ نزدن که بیا