2703
2553

من اولین ماهی هست که از قرص ال دی استفاده میکنم سوال من اینکه با خوردن این قرص اگه مایع منی وارد واژن بشه بازم امکان بارداری هست؟

وزن اولیه ۶۴ 😓😓وزن دلخواه  ۵۷ من میتووووووونم💪💪💪💪تیکر خرید ماشینه بچه ها‌میشه دعا کنین ماهم ماشین دار بشیم😘🤗❤

واینکه یدونه دختر دارم و بچه نمیخوام هنوز

وزن اولیه ۶۴ 😓😓وزن دلخواه  ۵۷ من میتووووووونم💪💪💪💪تیکر خرید ماشینه بچه ها‌میشه دعا کنین ماهم ماشین دار بشیم😘🤗❤

احتمالش کمه اما قطعی نیس

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
احتمالش کمه اما قطعی نیس

واقعا 

شما لستفاده کردین تا حالا از ابن قرص

واقعا  شما لستفاده کردین تا حالا از ابن قرص

استفاده نکردم اما مادرم مرتب استفاده میکرد و برادر کوچکترم حاصل همین قرصه

یه چیزایی رو نباید فهمید،ندونستن آرامش داره🖤  🍃🍃🍃🍃همه چی به وقتش قشنگه...💕💕                    هار بودن افتخار نداره .. با احترام جواب بدین...خارهاتونو فرو نکنین ما بازم میفهمیم خار دارین خارپشتای آفریقایی(معذرت از دوستای با فهم و شعور....مخصوص یه عده هاره)🙂💫

گیر افتادم ازیه طرف از حاملگی میترسم از یه طرفم ببهشیدا شوهرم گیرداده که باید......

2714