2737
2734
عنوان

عمو یادگار،خوابی یا بیدار!

83 بازدید | 8 پست

خاب آلود و خستم،با کلی کار خونه

فقط گوشت گذاشتم بیرون لپه رو خیسوندم واسه ناهار،شوهرم صبحونه خورده رفته،

پهن شدم روی تشکا دخترمم موهامو میکشه جون ندارم پاشم،کیا پر انرژی هستن بیاین از حالتون بگید شاید ماهم جون گرفتیم

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

بیدارم خواهر 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

الان می رم کارامو بکنم 

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من قیمه مو از دیشب گذاشتم 

صبونه هم خوردیم

ظرفای صبح رو هم شستم الان با پسرا داریم شبکه پویا میبینیم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

تا بیدار میشم تو دلم میگم سلام خداجون....

ممنون که یروز دیگه صبح قشنگت رو دیدم...

بقیه روز هم به خودش میسپارم🤗

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
من قیمه مو از دیشب گذاشتم  صبونه هم خوردیم ظرفای صبح رو هم شستم الان با پسرا داریم شبکه پویا ...

چه حس خوبی،وای ما یک ماه ماهوارمون سوخته پول نداشتیم جدید بخریم،دلم واسه تلوزیون تنگ شده

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه