2733
2734
عنوان

کدوم از گرایش های مدیریت بهترن؟

13656 بازدید | 32 پست

مالی ، بیمه ، دولتی ، بازرگانی ، صنعتی

بازار کار بهتری دارن ؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
به نظر من مالی 

با این رشته تو بانک میشه استخدام شد؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره بانک همین ک کارشناسی حسابداری یا مدیریت داشته باشی کافیه  الان کارشناسی داری؟؟؟؟؟

نه تازه میخام انتخاب رشته کنم😅 رتبم به همشون میخوره نمیدونم کدومو تو اولویت بذارم . مدیریت بیمه اکو بهتر از بقیه نیست؟

نه تازه میخام انتخاب رشته کنم😅 رتبم به همشون میخوره نمیدونم کدومو تو اولویت بذارم . مدیریت بیمه اکو ...

به نظر من حسابداری برو بازار کارش بهترازمدیریته 

اکو نمیدونم عزیزم اطلاعاتی ندارم راجع بهش 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
به نظر من حسابداری برو بازار کارش بهترازمدیریته  اکو نمیدونم عزیزم اطلاعاتی ندارم راجع بهش&nbs ...

اها مرسی گلم

2738
اها مرسی گلم

چه رشته ای چه رتبه ای؟

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
تجربی هستی؟من میخوام مدریت کسب و کار رو انتخاب کنم

عزیزم درمورد این رشته چیزی میدونی منم دودلم موندم چیکار کنم 

درساش سخته به نظرت؟

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

دوستان مدیریت رشته سختیه؟؟ روزی چند ساعت باید درسای دانشگاه رو خوند؟

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
چه رشته ای چه رتبه ای؟

۷هزار تجربی

رشتت چیه رتبت چقد شده؟

۷هزار تجربی منطقه ۲

2706