2737
2739
عنوان

وزن نوزاد چهار ماهه

120 بازدید | 17 پست

دخترم چهار ماهش تموم شده دو هفته ست. الان شش کیلو و چهارصد هست. بچه های شما چند کیلو هستن؟ خیلی ریزه میزه ست. میشه غذای کمکی شو کم کم شروع کنم؟ 

دنیام بچه هام 🥰  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بنظرم خوبه ها.غذا نده بدتر میشه خدایی نکرده هنوز براش خیلی زوده گوارشش بهم میریزه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

دختر منم دقیقا هم وزن دختر شما بود اصلا نگران نباش کم کم وزنش خوب میشه غذای کمکی رو فقط با نظر دکتر شروع کن چون نوزاد باید آماده بلع باشه سیستم عصبیش 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2738
وزن تولدش3580. هر سه ساعت 90 سی سی. مابینش هم شیر خودم رو

خوب میخوره ماشالاوزن تولدشم ک خوبه شاید خوابش کمه دختر من دوماه ونیمشه شش ونیم هست خیلی دیر ب دیرم شیر میخوره وزن تولدشم 3700

خدایا شکرت 🤗
خوب میخوره ماشالاوزن تولدشم ک خوبه شاید خوابش کمه دختر من دوماه ونیمشه شش ونیم هست خیلی دیر ب دیرم ش ...

اره. خوابش طفلی کمه. اخه پسرم دو سال و دو ماهشه یه سره داد و بیداد و اسباب بازیهاشو صدا میده 

دنیام بچه هام 🥰  
2706