2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دنبال رحم اجاره ای هستم از تبریززز

زن شوهردار میشه؟

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
2731

کاش میتونستم به هردوتون کمک کنم😔

ان شاءالله هرچه زودترمشکل هر دوتون حل میشه ومامان میشین.

براتون آیه الکرسی میخونم

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
خیلی  کارسختیه و بیچاره اس ان طرف که تخمک میده اما احتیاج به گشتن نیست بانک جنین داریم وتخمک اص ...

چرا بیچاره اس؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
بله

شوهرم فک نکنم قبول کنه وگرنه حاضر بودم کمک کنم تا نی نی تو بغل بگیری

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
خیلی  کارسختیه و بیچاره اس ان طرف که تخمک میده اما احتیاج به گشتن نیست بانک جنین داریم وتخمک اص ...

چه خوب که بانک تخمک هست تبریز باید خودت بگردی پیدا کنی یا منتظر بمونی تا دکترت پیدا کنه به هرحال کار سختی هست

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
اینکه شاید حدود ۱۵روز روزی ۳تاامپول میزنه تخمک کشی خیلی کارسختیه بعد ازعمل باید فقط دوغ وکشک بخوره و ...

بله سخته من سه بار ای وی اف کردم ولی همه هایپر نمیشن

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

کاش یکم این چیزا بیشتر جا بیفته تو ایران 

من حتی یه بار تو گوکل دیدم خانمه خودش مشکل داشت بچه رو تو رحم مادر بزرگ گذاشتن 

یا مثلا از خواهری برادری تخمک و اسپرم گرفتن 

ولی اینجا تا حرف این چیزا میشه ذهنا منحرفه

به قانون کاینات اعتماد کنید...خودش بهترین اتفاقارو تو بهترین زمان خودش براتون رقم میزنه. 
اینکه شاید حدود ۱۵روز روزی ۳تاامپول میزنه تخمک کشی خیلی کارسختیه بعد ازعمل باید فقط دوغ وکشک بخوره و ...

جدا؟من یه بار به سرم زد اینکارو بکنم ولی چون بچه کوچیک دارم گفتم بیخیال.نمیدونستم انقدر دردسر دارع

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706