2733
2734

سلام بچه ها میخوام برای کسایی که بچه دار نمیشن به هردلیلی یه ختم وردارم.خودم قراره بخونم شما فقط اسامیتون رو بدین یا اگه کسیو میشناسین تگ کنین و اسمشو بدین.شمام بجاش برای اینکه ازدواج خوب بکنم به زودی صلوات بفرستین و دعا کنین.از فردا میخوام ختم سوره ی فتح بردارم لطفا زودی اسامیتون رو بدین.

پربازدید کنین بقیه هم اطلاع داشته باشن

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..

خودم قراره بخونما شماها چیزی نمیخونین.

فقط اسم بدین لطفا

۱_سمن

۲_سودا

۳_نازنین

۴_فاطمه

۵_سمیه

۶_دختر زبل

۷_زهرا

۸_فاطمه

۹_فاطمه

۱۰_پریوش

۱۱_رزیتا

۱۲_مهرسا

۱۳_عاطفه

۱۴_زینب

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سمیه.

به امید خدا یه ازدواج خوب نصیبت میشه.خوشحال و شاد میشی.ممنونم ازت

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....
2738

من بعد ۵ سال نابتروری خدا بهم بچه داد.برا ازدواج تو و همه منتظرای نی نی دعا میکنم آیت الکرسی و صلوات

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

@ملکه__یخی        

@فندق_خانوم        

ان شاءالله حاجتت روابشه استارتر گل🌹🌹

از کرونا آموختیم جواب امربه معروف ونهی ازمنکر به توچه نیست آلودگی یک نفر به همه ربط دارد{حیا}راکه نفهمیچادرسیاههم تورا محجبه نخواهد کرد.چادر زهرا(س)حکایت می کند از بی حجابی ها شکایت می کندروز محشر بر زنان {باحجاب}♡حضرت زهرا(س)شفاعت می کند.
2706