1822
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

چرته

یا امام حسین تورو به خون چکیده از گلوی علی اصغرتقسمت میدم حاجت روام کن پناهم بده  😔😔😔جز تو به کی پناه ببرم دستم رو بگیر 😭😭نجاتم بده حاجتم رو بده😭😭😭😭😭ای خدا من جز تو کسیو ندارم خودت خوب میدونی جز تو به کی پناه ببرم 😭😭😭 کاربری که امضام رو میخونی برام یه دونه صلوات بفرست بهم بگو تا روز قیامت دعات میکنم 😭😭من به دعای نی نی سایتی ها خیلی اعتقاد دارم
چند قسمتش دیدم خوشم نیومد دیگه نگاه نکردم درباره اعتیاد و خیانت همه اش اصلا معلوم نیست کی به کیه ارز ...

منم فقط یه قسمتشو اونم نصفه تونستم ببینم که درمورد خیانت بود بقیشو شوهرم تلویزیونو خاموش کرد نذاشت ببینم 😒

منم فقط یه قسمتشو اونم نصفه تونستم ببینم که درمورد خیانت بود بقیشو شوهرم تلویزیونو خاموش کرد نذاشت ب ...

نبابا بقیش خوبه 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نینی مون صلوات بفرستین🙏🏻۱۶فروردین۱۴۰۰ میشه بهترین روز زندگیم😍نینی کوچولوم میاد بغلم🤩❤امام رضا جونم بابای بچمو ازت خواستم بهم برسونیش💚 بچمم ازت خواستم و بهم دادی ممنونم ازت تا اخر عمر مدیونتم🥰من همیشه دعا میکنم انشالله همه خانوما برسن ب عشقشون و طعم شیرین مامان شدن رو بچشن
منم به شوهرم همینو گفتم ولی میگه فیلمش تاثیر خوبی نداره 

نه بابا . فیلمه دیگه . یک نوجونه نابالغ که نیستی بخوای از فیلم تاثیر بگیری عزیزم 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩شادی کوچکی میخواهم ، آنقدر کوچک ، که کسی نخواهد آنرا از من بگیرد♥️⁩⁦♥️⁩
وا یعنی چی تی وی رو خاموش کرد من بودم قشقرق ب پا میکردم مگه بچه ای

نه آخه با اون لحن که نه 

میخواست بره بخوابه 

همیشه میگه دوست دارم باهم بریم بخوابیم نه اینکه بعدا بیای 

دیشبم من داشتم نگاه میکردم گفتم توبرو بخواب گفت نه اینو ولش کن فیلم خوبی نیس منو بغل کرد گفت بیا بریم بغلت کنم بخوابم 

منم فقط یه قسمتشو اونم نصفه تونستم ببینم که درمورد خیانت بود بقیشو شوهرم تلویزیونو خاموش کرد نذاشت ب ...

به نظرم وقت خودتو تلف نکن با این فیلما 

من که با دیدن این فیلمای ایرانی فقط حسرت زندگی های لاکچری و قیافه هاشون رو میخورم

1826

😐کجاش بده

نشون میده از سیاست ها از امید ها از ارزو ها از تلاش ها

فیلم عالیع کسی که بتونه ازش درس بگیره

تو زندگی حالایی ها هم خیانت هست واقعا فیلم خوبیه

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
ولی بشین سریال خارجی ببین که ارزش داشته باشه نه مانکن ودل و ممنوعه

😐این شد فیلم کجاش مفیده

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
1718