2726
عنوان

نذر اسباب بازی

396 بازدید | 31 پست

سلام خانما.چند ماه پیش نذر اسباب بازی واسه بچه های شیرخوارگاه کردم.الان هم به خاطر کرونا میترسم اسباب بازی بگيرم هم اینکه نمی تونم ببرم براشون.میشه همون پول رو واریز کنم به حساب شیرخوارگاه?و اینکه ميخوام قبل زايمانم نذرمو ادا کنم نمی تونم صبر کنم تا کرونا تموم شه 

ببین زنگ زدی بگو شرط کردم.نذر اسباب بازی بشه 

درسته خوراک.پوشاک.لازمه ولی بچه ها اسباب بازیم لازم دارن

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

انشالله ک نذرت قبول باشه،برامنم دعا کن

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چون نذر کردی اسباب بازی بهتره خرید کنی ببری شاید پول واریز کردی اسباب بازی نخرن خرج چیزاهای دیگه بکنن 

با ماشین خودتون برید خرید الکل هم ببرید رو همه اش بریزید بعد ببرید تحویل بدید 

ولی میتونی هم اسباب بازی بگیری ضدعفونی کنی براشون بفرستی

عزيزم همسرم باهام همکاری نمی کنه خودمم باردارم و تقریبا استراحتم وگرنه دوست داشتم این کارو کنم.

اگه نگرفتن براشون چی?

منم همینو میگم 

ان شالله که میگیرن اونا هم خیلی دلسوزن برا بچه ها

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2706