2726
عنوان

دلیل تغییر بوی زیر بغل چیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22815 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم ...واسه من که کاملا روشن شده ...خیلی خوبه امتحان کن

قبلش تیرگی داشت؟چند وقت زدی روشن شد؟هر روز بزنم؟

من چند بار زردچوبه و روغن نارگیل زدم ولی خیلی دردسر داره هم باید تو حموم بیکار بشینم هم گند میزنه به همه جا 

2728
قبلش تیرگی داشت؟چند وقت زدی روشن شد؟هر روز بزنم؟ من چند بار زردچوبه و روغن نارگیل زدم ولی خیلی دردس ...

عزیزم قبلا تیره نبود ولی تیره تر از الان بود فقط بعد حموم میزنم که بعد یه مدت دیدم رنگ پوستشم روشن تر شده

دوست عزیزم،نمیدونم دلیلش میتونه باشه یا خیر،اما من و دخترم بعد از ابتلا به کرونا،بوی بدنمون هم تغییر کرده هم بشدت بد و ازارنده شده،دائم در حال شستشو و استفاده از انواع مواد توصیه شده هستیم....

یه سوالم اینکه لیزر زیر بغل تاثیری توی کم یا زیاد شدن عرق کردن داره یا فرقی نمیکنه؟

ببین بعضی تکنولوژی ها جدید هستن هنوز عوارضشون به صورت قطعی مشخص نشده خب غده های عرق زیر بغل هست و ممکنه اشعه لیزر باعث تحریک اونا بشه ولی هنوز نمیشه گفت این عوارض قطعی هستن چون کسایی که لیزر کردند هنوز کامل پیر نشدن که عوارض مشخص بشه بعضی عوارض چند سال بعد خودشونو نشون میده ولی من از وقتی لیزر کردم احساس میکنم زیر بغلم زود بو میگیره و خیس میشه

2706