2737
2734
عنوان

دلیل تغییر بوی زیر بغل چیه؟؟

23131 بازدید | 56 پست

بچه ها من اساس کشی داشتم و خیلی استرس کشیدم. از روزی که پامو تو این خونه گذاشتم بهدطرز عجیبی بوی زیر بغلم تغییر کرده. من خیلی آدم تمیزی هستم و مدام دوش میگیرم و حتی اگه ورزش سنگینم میکردم بوی عرق نمیدادم یا نهایت بوی نرمال بود. الان دو ساعت از حموم نگذشته و بدون گرما یه بوی افتضاح و گندیده ای گرفته زیر بغلام. دیروز مهمونی بودم دیدم بوش داره میاد کلی استرس گرفتم. تو اینترنتم سرچ کردم فقط فهمیدم دلیله بیماریه ولی چه بیماری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پودری که باهاش لباس میشوری رو عوض نکردی؟   یا اینکه شیو میکنی زیر بغلت رو؟  جنس لباسهات پل ...

نه هیچی عوض نشده. شیوم خیلی کم میکنم چون قبلا لیزر کردم. لباسم که همه تاپ نخیه و بدون آستین. سابقه بیماریای تیروئید و هورمونی ام ندارم اخه

2738
جدی؟ شما امتحان کردین؟ لیمو تازه یا آبلیمو؟ 

اره عزیزم خیلی خوبه ...هم سفید میکنه هم اصلا بو نمیدی ...فرقی نداره یکم آب لیمو با دست یا پنبه بزن زیر بغلت ...بیشتر بزنی بهتر هم هست اصلااااا بو نمیدی

2706