2733
2739
عنوان

به شوهرم گفتم من میرم سرکار

351 بازدید | 18 پست

اوضاع مالی شوهرم خیلی خرابه بیکارشده تهرانیم بهش گفتم برگردیم شهرمون اراک اونجا من میرم سرکار(پرستارم)توهم یه کاری پیداکن.تهرانو دوس ندارم که اینجابرم سرکار‌.کلی رفت وآمدم طول میکشه.بچه کوچیک هم دارم دوسال ونیمشه.حالا تا یکی دوماه دیگه میخوایم برگردیم اراک .به نطرتون بدکاری کردم گفتم من میرم؟شما جای من باشین میرین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

نه کار خوبی کردی وضعیت اقتصادی خیلی خرابه وقتی مدرک پرستاری داری ازش استفاده کن این حرفا رو بریز دور که مرد پررو میشه و وظیفه اونه من خودمم شاغلم دخترم حدودا 4 سالشه از 6 ماهگی پیش مامانم گذاشتم واسه زندگی خودته هر کاری میکنه بعدا بهترین کار همونه که بری شهر خودت 

کار خوبی کردی. تو این اوضاع اقتصادی زنو مرد باید هر دو کار کنن. ایشالا همسرتم شغل مناسب پیدا میکنه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

ما هم تهران بودیم برگشتیم شهرستان.تهران زندگی خیلی سخته

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
شیفتهای شب پیش شوهرم توروزهم پیش مامانم

پس موفق باشی گلم 

کارخوبی کردی گلم

فقط مواظب خودت باش وخیلی رعایت کن عزیزم پروتکل های بهداشتیم حسابی رعایت کن

واز الان بسپار تا برای شوهرتم تو اراک کار پیدا کنن

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
2706