2737
2734
عنوان

مادرم داره از دستم میره

| مشاهده متن کامل بحث + 5363 بازدید | 149 پست

مامانم تب داره این دعای تب حضرت فاطمه رو براش بخونید

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
نه عزیزم تب کرده عفونت خیلی بدنشو اذیت میکنه دکترا امیدی ندارن

برای پدره منم همین بود نتونستن براش کاری کنن 

مادرتو بخدا میسپارم به خدا اعتماد داشته باش و مادرتو بهش بسپار انشاءالله که معجزه شو بهت نشون میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای پدره منم همین بود نتونستن براش کاری کنن  مادرتو بخدا میسپارم به خدا اعتماد داشته باش و ما ...

انشاالله

خدا کمکمون کنه 

دیگه توان ندادم

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2728
من خوندم بی صبرانه منتظره روزیم که خبر سلامتیشو بدی 

یعنی میشه برسه اونروز؟

الهی بمیرم براش

خدا خیرت بده

خوندم    

انشاالله خدا پدر و مادرتو حفظ کنه

2738

خوندم عزیزم ان شاءالله ک شفا پیداکنن ۵۰تاصلوات میفرستم❤

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
برای پدره منم همین بود نتونستن براش کاری کنن  مادرتو بخدا میسپارم به خدا اعتماد داشته باش و ما ...

چرا این اتفاق میفته؟ امبولی ریه علتش چیه؟ و سر چه جراحی ایی ایجاد میشه؟؟

خدا شفا بده انشالا توکلت بخدا باشه انشالله نجات پیدا میکنه  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
ببخشید میتونم بپرسم جراحی چی؟ اخه خیلی جوون اند😥

تخمدان

دکتر روده اشو سوراخ کرد بدنش عفونت کرد

خدا لعنتش کنه 

منم خوندم خدا شفا بده عزیزم

من دلم میخواهد خانه ای داشته باشم پر دوست  ،کنج هر دیوارش دوستانم بنشینند ارام،گل بگو گل بشنو،هر کسی میخواهد وارد خانه پر مهر و صفایم گردد یک سبد بوی گل سرخ به من هدیه دهد  ،شرط وارد گشتن شست و شوی دلهاست.شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست.بر درش برگ گلی میکوبم..روی ان با قلم سبز بهار مینویسم ای یااار؛خانه ما اینجاست،تا که سهراب نپرسد دیگر خانه دوست کجاست؟؟؟
2706